Mobilā versija
+3.1°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
17. augusts, 2014
Drukāt

Rīgas svētki pulcējuši vairāk nekā 200 000 cilvēku (FOTO)

Foto-LETAFoto-LETA

Cirka mākslinieki Rīgas svētkos Rātslaukumā.

Rīgas svētku pasākumus nedēļas nogalē apmeklējuši vairāk nekā 200 000 rīdzinieku un pilsētas viesu, aģentūra LETA informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

Rīgas 813.dzimšanas dienas svinībās no 15. līdz 17.augustam rīdziniekiem un pilsētas viesiem bija iespēja apmeklēt aptuveni 100 dažādu pasākumu – izrādes, izstādes, tirdziņi, koncerti, radošās darbnīcas, sacensības, paraugdemonstrējumi, uguņošana u.c. Šogad svētku tematika bija “Tilti”, kas simboliski savieno dažādus laikus, kultūras, tautības un paaudzes.

Dome norāda, ka liela iedzīvotāju interese bija par 15 labāko šefpavāru piedāvājumu Rīgas svētku restorānā Spīķeros, kur varēja iepazīt restorānu redzējumu par pasaulē populāro “Street Food” jeb ielu ēdienu.
Rīgas svētkus organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar pasākumu veidotājiem – uzņēmumiem un sabiedriskajām organizācijām.

Pievienot komentāru

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (52)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+