Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. augusts, 2014
Drukāt

Rīgas svētki pulcējuši vairāk nekā 200 000 cilvēku (FOTO)

Foto-LETAFoto-LETA

Cirka mākslinieki Rīgas svētkos Rātslaukumā.

Rīgas svētku pasākumus nedēļas nogalē apmeklējuši vairāk nekā 200 000 rīdzinieku un pilsētas viesu, aģentūra LETA informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

Rīgas 813.dzimšanas dienas svinībās no 15. līdz 17.augustam rīdziniekiem un pilsētas viesiem bija iespēja apmeklēt aptuveni 100 dažādu pasākumu – izrādes, izstādes, tirdziņi, koncerti, radošās darbnīcas, sacensības, paraugdemonstrējumi, uguņošana u.c. Šogad svētku tematika bija “Tilti”, kas simboliski savieno dažādus laikus, kultūras, tautības un paaudzes.

Dome norāda, ka liela iedzīvotāju interese bija par 15 labāko šefpavāru piedāvājumu Rīgas svētku restorānā Spīķeros, kur varēja iepazīt restorānu redzējumu par pasaulē populāro “Street Food” jeb ielu ēdienu.
Rīgas svētkus organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar pasākumu veidotājiem – uzņēmumiem un sabiedriskajām organizācijām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+