Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
13. augusts, 2016
Drukāt

Rīgas svētkos dzīve kūsā, neraugoties uz slikto laiku (1)

Timura Subhankulova fotoTimura Subhankulova foto

Neraugoties uz lietaino laiku, Rīgas svētku sarīkojumi ir gana apmeklēti, LA.lv novēroja Vērmaņdārzā, Bastejkalnā un Līvu laukumā. Īpašu interesi izraisīja Prāgas “Long Vehicle Circus” mākslinieku uzstāšanās, taču apmeklētāji blīvējās arī tirdziņos, apmeklēja literāros sarīkojumus Vērmaņdārza Grāmatu ielā, tāpat Doma durvis vēra gana daudz bērnu kopā ar vecākiem.

Rīkotāji atgādina: svētdien, svētku trešajā dienā, īpaši padomāts par ģimenēm ar bērniem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tu saki ‘kūsā’ . Var jau būt. Manuprāt viss ir dirsā. Sūdainais ausainis bliež gaisā jūsu naudu, tipa visi priekā, bet, kad kādam slikti, a nu ka ziedojiet, jo, lūk, valstij nav nauda. Beidziet tak reiz atbalstīt tā sūda pasākumus.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+