×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. augusts, 2014
Drukāt

Rīgas svētkos sabiedriskais transports un autostāvvietas būs bez maksas

Foto-LETAFoto-LETA

Satiksme 13. janvāra ielā un uz Akmens tilta.

Rīgas svētku laikā šodien un rīt,17.augustā, pilsētas sabiedrisko transportu un “Rīgas satiksmes” apkalpotās autostāvvietas varēs izmantot bez maksas, iedzīvotāju ērtībai paredzētas arī izmaiņas transporta kustības sarakstos, aģentūru LETA informēja “Rīgas satiksmes” pārstāvis Viktors Zaķis.

Svētku atlaides neattieksies uz minibusiem, nakts satiksmes maršrutiem un Retro tramvaju, kā arī autostāvvietu pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā.

Plašās svētku programmas dēļ sabiedriskā transporta kustība tiks pielāgota svētku norises vietām – kursēs lielākas ietilpības transporta līdzekļi un atsevišķos maršrutos atbilstoši pasažieru plūsmai tiks nodrošināti papildu reisi.

Abās svētku dienās saistībā ar pasākumiem 40.maršruta autobusi apstāsies un uzņems/izlaidīs pasažierus pieturvietā “Lucavsala” virzienā uz Ziepniekkalnu.

Naktī no šodienas uz rītdienu transporta kustība atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos tiks nodrošināta līdz plkst.1. Papildu reisi tiks nodrošināti maršrutos, kuros pasažieru plūsma ir vislielākā: 3., 11.,12., 23. un 26.apvienotajā maršrutā pa Akmens tiltu,18., 24., 25., 37., 40., 50., 51. un 53.autobusa maršrutā, 9., 14., 15.,17., 18., 22. un 27.trolejbusa maršrutā, kā arī 4., 5., 6., 7., 10. un 11.tramvaja maršrutā.

Saistībā ar svētku pasākumiem lidostā “Spilve” šodien no plkst.10 līdz 20 tiks organizēts autobusa maršruts “Daugavgrīvas iela-Lidosta “Spilve”””.

Tāpat saistībā ar pasākumiem Mežaparkā un Rīgas Zoodārzā 11.maršrutā tramvaji no plkst.12 līdz plkst.17 kursēs intensīvākā režīmā pēc pagaidu saraksta.

Minibusi šodien un rīt kursēs pēc brīvdienu saraksta, nakts satiksmes maršruti tiks organizēti naktī no šodienas uz rītu. Atgādinām, ka par minibusu un nakts satiksmes maršrutu izmantošanu pasažieriem būs jāmaksā.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā “www.rigassatiksme.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+