×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
15. augusts, 2015
Drukāt

Rīgas svētku laikā būs ievērojami satiksmes ierobežojumi, tostarp gājējiem, velorikšiem, peldlīdzekļiem

Foto- LETAFoto- LETA

Rīgas svētku laikā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi, tostarp jau kopš piektdienas ir slēgta transportlīdzekļu kustība 11.novembra krastmalā, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Ir slēgta transportlīdzekļu – arī velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu – satiksme sestdien – līdz 17.augusta plkst.7 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, kā arī 11.novembra krastmalai paralēlās ielas posmā no Jaunielas līdz Poļu gātei.
Satiksme tiks slēgta arī sestdien no plkst.8 līdz 20 Eksporta ielas posmā no Elizabetes ielas līdz Muitas ielai, izņemot transportlīdzekļus ar caurlaidēm un transportlīdzekļus, kuriem nepieciešams iekļūt Rīgas pasažieru ostā un izkļūt no tās.

Satiksme tiks slēgta šodien no plkst.6 līdz rītdienas, 16.augusta, plkst.6 Doma laukumā (arī velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu satiksme), bet no plkst.5 līdz 16.augusta plkst.20 laukumā pie Svētā Pētera baznīcas no Kungu ielas puses (izņemot transportlīdzekļus ar caurlaidēm un ēku Kaļķu ielā 2, Grēcinieku ielā 11, Skārņu ielā 7 iedzīvotājus).

Līdz 16.augusta plkst.20 transportlīdzekļu satiksme ir slēgta Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam (izņemot transportlīdzekļus ar caurlaidēm uz Rīgas domes autostāvvietu un tūristu autobusus Strēlnieku laukuma stāvvietā), bet līdz 16.augusta plkst.1 – Eksporta ielas vietējā satiksmes joslā (laukumā) pie Muitas ielas. Savukārt sestdien no plkst.9 līdz 18 – Mazās Kalna ielas posmā no Maskavas ielas līdz Jersikas ielai.

Tāpat sestdien no plkst.23 līdz 23.15 nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot sabiedriskā transporta satiksmi) 13.janvāra ielas posmā no Raiņa bulvāra līdz 11.novembra krastmalai, 11.novembra krastmalas posmā no 13.janvāra ielas līdz Akmens tiltam, Uzvaras bulvāra posmā no Valguma ielas līdz Akmens tiltam un uz Akmens tilta.
Ir slēgta arī gājēju satiksme uz AB dambja (izņemot personas ar speciālām atļaujām) līdz 16.augusta plkst.9.

Svētku dienās tiks organizēta transportlīdzekļu satiksme Pils ielas posmā no Miesnieku ielas līdz Doma laukumam.

Ir aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana (izņemot transportlīdzekļus ar speciālām caurlaidēm) līdz 17.augusta plkst.7 11.novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, 11.novembra krastmalas paralēlās ielas posmā no Jaunielas līdz Poļu gātei un Bīskapa gātē, līdz 16.augusta plkst.24 – Eksporta ielas vietējā satiksmes joslā (laukumā) pie Muitas ielas, līdz 16.augusta plkst.20 Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam (izņemot transportlīdzekļus ar caurlaidēm Rīgas domes autostāvvietā un tūristu autobusiem Strēlnieku laukuma stāvvietā), līdz 16.augusta plkst.12 – laukumā pie Rīgas Kongresu nama, no sestdienas plkst.6 līdz 16.augusta plkst.24 – Maskavas ielas posmā no Spīķeru ielas līdz Turgeņeva ielai (ielas labajā pusē), kā arī līdz 16.augusta plkst.24 – Aspazijas bulvāra posmā un virzienā no Operas līdz Kaļķu ielai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+