×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
17. augusts, 2013
Drukāt

Rīgas svētkus apmeklē kupls interesentu pulks

Foto-LETAFoto-LETA

Saulainais un siltais laiks lielā skaitā pulcējis Rīgas svētku apmeklētājus gan Vecrīgā, gan 11.novembra krastmalā, kur interesenti vairāku stundu garumā varēja apskatīt senos spēkratus salidojuma “Rīga Retro 2013” ietvaros, novēroja ziņu aģentūra LETA.

Pirms tam sajūsmu Rīgas iedzīvotājos un viesos raisīja tradicionālais parādes brauciens pa Rīgas ielām – senie spēkrati svinīgi signalizēja, savukārt skatītāji fotografēja un māja sveicienus. Krastmalā interesenti tika aicināti izprašņāt seno auto īpašniekus par to vēsturiskajām niansēm.

Turpat 11. novembra krastmalā varēja vērot arī Rīgas kausu burāšanā ar jahtām. Uz lielās skatuves svētku apmeklētāji pēc tam tika aicināti noklausīties tradicionālo teātru parādi.

Dažādi tirdziņi un atrakcijas notiek visā Vecrīgā, savukārt Alberta iela ir atgriezusies 100 gadu senā vēsturē, ar attiecīgos kostīmos tērptiem ļaudīm un jūgendstila paviljoniem.

Vērmanes dārzā mazākajiem Rīgas svētku apmeklētājiem tiek piedāvāts noskatīties bērnu lugu fragmentus, savukārt lielākajiem organizēts tirdziņš.

Lielu interesentu skaitu piesaistījusi arī tradicionālā “Regate 2013” pa Rīgas kanālu, kā arī pie Operas notiekošais basketbola turnīrs “Krastu mačs”.

Kā ziņots, šodien Rīgā ar dažādiem pasākumiem turpinās pilsētas svētku svinības, kas piedāvā gan sportiskas, gan mākslinieciskas un arī izzinošas aktivitātes un tās turpināsies arī rīt.

Gandrīz visi Rīgas svētku pasākumi ir bez maksas, bet ar pilnu svētku programmu var iepazīties Rīgas svētku oficiālajā interneta vietnē “www.rigassvetki.lv”.

 

{gallery id=”2020″}

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +10
Alūksne +9.5
Daugavpils +8.6
Saldus +9.8
Liepāja +12.4
Jelgava +10.2
Ventspils +11.6
Limbaži +10
Madona +9.5
Rēzekne +8.3
Draugiem Facebook Twitter Google+