×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
8. septembris, 2015
Drukāt

“Rīgas taksometru parks” triju gadu laikā plāno paplašināt autoparku līdz 200 auto

Foto - LETAFoto - LETA

"Rīgas Taksometru parks" jaunie septiņvietīgie auto "Ford S-Max".

Taksometru pakalpojumu sniedzējs “Rīgas taksometru parks” (RTP) triju gadu laikā plāno paplašināt autoparku līdz 200 spēkratiem, otrdien, prezentējot 20 jaunos “Ford S-Max” taksometrus un vizuālās identitātes maiņu, žurnālistiem pastāstīja kompānijas valdes priekšsēdētājs Kaspars Muižnieks.

Viņš norādīja, ka patlaban RTP autoparkā ir 176 vieglie transportlīdzekļi, un līdz šā gada beigām tiks veikta daļēja taksometru nomaiņa, to kopējam skaitam sasniedzot 190 transportlīzekļus. “Plānots, ka attiecīgi pieaugs arī pasažieru skaits – līdz pat 70 tūkstošiem mēnesī,” sacīja Muižnieks, atzīmējot, ka šādu pārvadāto pasažieru skaitu varētu sasniegt jau šogad.

Savukārt triju gadu laikā plānots autoparku palielināt līdz 200 spēkratiem, vienlaikus nomainot visu autoparku ar jaunā dizaina taksometriem.

Līzinga kompānijas “Nordea Finance Latvia” valdes priekšsēdētājs Ivars Šmits norādīja, ka 20 jaunie “Ford S-Max” automobiļi izmaksājuši 444 tūkstošus eiro.

Runājot par vizuālās identitātes maiņu, Muižnieks atzīmēja, ka Latvijā konkurence taksometru biznesā ir ļoti spēcīga, un tas bijis iemesls, lai RTP meklētu pozitīvas uzņēmuma attīstības iespējas.

“Ne mazāk svarīga par jaunajām automašīnām ir arī uzņēmuma vizuālās identitātes maiņa,” sacīja RTP valdes priekšsēdētājs, norādot, ka sarkanā krāsa līdz šim bijusi “RedCab” atšķirības zīme, tomēr uzņēmumam nereti nākas saskarties ar konkurentu mēģinājumiem atdarināt “RedCab”, tādējādi bieži tiek grauta “RedCab” sniegtā servisa un pakalpojuma kvalitāte. “Sarkano krāsu nav iespējams patentēt, taču klienti šo krāsu lielākoties saista tieši ar “RedCab” – un to izmanto arī konkurenti,” skaidroja Muižnieks.

Viņš atzīmēja – sekojot līdzi tendencēm nozarē, pieņemts lēmums taksometriem piešķirt jaunu vizuālo identitāti. “Automašīnām ir izveidots jauns, patentēts dizains, kura pamatā ir divas krāsas – balta un sarkana. Līdz ar to RTP pilnībā neaiziet no savas ierastās sarkanās krāsas, taču mēģinās to padarīt īpašāku, neatkārtojamāku un pamanāmāku starp daudzajiem sarkanajiem transportlīdzekļiem pilsētas ielās,” pauda Muižnieks.

Runājot par to vai plānots vēl autoparku papildināt ar “Ford S-Max” taksometriem, viņš aģentūrai BNS norādīja, ka tas ir atkarīgs no finansēm. “Tas ir procesā patreiz. Tas ir atkarīgs no tā, kā mēs spēsim salāgot savas finanses, finanšu plūsmu un patiesībā patreiz tas ir starts ar tām 20 automašīnām un līdz gada beigām, iespējams, būs arī automašīnu papildinājums,” pieļāva Muižnieks.

RTP gandrīz 20 gadu veic pārvadājumus ar sarkaniem taksometriem, kas no 2009.gada ir pazīstami ar zīmolu “RedCab”.

RTP ir viens no lielākajiem taksometru pakalpojumu sniedzējiem Rīgā, kas veic arī regulārus pasažieru pārvadājumus vietējās nozīmes maršrutos un veic neregulāros pārvadājumus vai autobusu nomu biznesa un privātiem braucieniem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+