×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
16. septembris, 2015
Drukāt

Rīgas Tehniskā universitāte saņem 9,6 miljonu eiro aizdevumu

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas Tehniskās universitāte Ķīpsalā.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) noslēgusi līgumu ar “Pohjola Bank plc” filiāli Latvijā par 9,6 miljonu eiro lielu aizdevumu, lai to izmantotu vērienīgā projekta “RTU – pilsēta pilsētā” īstenošanai – RTU Ķīpsalas vienotā teritoriālā kompleksa attīstībai, aģentūru BNS informēja bankas pārstāvis Ivars Lubāns.

Viņš norādīja, ka projekta mērķis ir nodrošināt efektīvāku RTU studiju programmu kvalitātes uzlabošanu – tā gaitā tiks modernizētas telpas un iekārtas, radot iespēju RTU piedāvātās izglītības programmas apgūt arī personām ar funkcionāliem traucējumiem.

“Īstenojot projektu “RTU – pilsēta pilsētā”, tiks izveidots Baltijas reģionā modernākais inženierzinātņu studiju centrs – studentu pilsēta, ko nākotnē veidos RTU fakultātes, administratīvās ēkas un Zinātniskā bibliotēka,” uzsvēra Lubāns.

RTU dibināta 1862.gada 14.oktobrī. 2014./2015.studiju gadā RTU kļuva par lielāko augstskolu Latvijā studentu skaita ziņā – tajā studēja 14 452 studenti. RTU sastāvā ietilpst 33 zinātniskie institūti un 30 daudznozaru pētniecības laboratorijas, kā arī deviņas fakultātes, kopā piedāvājot 134 starptautiski atzītas studiju programmas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+