Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
16. septembris, 2015
Drukāt

Rīgas Tehniskā universitāte saņem 9,6 miljonu eiro aizdevumu

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas Tehniskās universitāte Ķīpsalā.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) noslēgusi līgumu ar “Pohjola Bank plc” filiāli Latvijā par 9,6 miljonu eiro lielu aizdevumu, lai to izmantotu vērienīgā projekta “RTU – pilsēta pilsētā” īstenošanai – RTU Ķīpsalas vienotā teritoriālā kompleksa attīstībai, aģentūru BNS informēja bankas pārstāvis Ivars Lubāns.

Viņš norādīja, ka projekta mērķis ir nodrošināt efektīvāku RTU studiju programmu kvalitātes uzlabošanu – tā gaitā tiks modernizētas telpas un iekārtas, radot iespēju RTU piedāvātās izglītības programmas apgūt arī personām ar funkcionāliem traucējumiem.

“Īstenojot projektu “RTU – pilsēta pilsētā”, tiks izveidots Baltijas reģionā modernākais inženierzinātņu studiju centrs – studentu pilsēta, ko nākotnē veidos RTU fakultātes, administratīvās ēkas un Zinātniskā bibliotēka,” uzsvēra Lubāns.

RTU dibināta 1862.gada 14.oktobrī. 2014./2015.studiju gadā RTU kļuva par lielāko augstskolu Latvijā studentu skaita ziņā – tajā studēja 14 452 studenti. RTU sastāvā ietilpst 33 zinātniskie institūti un 30 daudznozaru pētniecības laboratorijas, kā arī deviņas fakultātes, kopā piedāvājot 134 starptautiski atzītas studiju programmas.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (10)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+