Mobilā versija
Brīdinājums -0.6°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
9. marts, 2015
Drukāt

Rīgas tirgos pirmās bērzu sulas gaidāmas nākamnedēļ (3)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Rīgas tirgos pirmās bērzu sulas gaidāmas nākamnedēļ, pastāstīja tirgotāju pārstāvji.

“Rīgas centrāltirgus” Mārketinga un komunikāciju daļas vadītājs Ivars Jakovels teica, ka pirmās bērzu sulas centrāltirgū varētu parādīties nākamnedēļ. “Šobrīd tirdzniecībā ir kļavu sulas un to cena ir 1,50 eiro litrā. Pieejami ir viena un divu litru iepakojumi, ko piedāvā zemnieki no dažādiem Latvijas novadiem. Pirmās bērzu sulas sagaidām marta vidū – nākamnedēļ,” sacīja Jakovels.

Arī Āgenskalna tirgus administratore Gunta Asare norādīja, ka bērzu sulas tirgū vēl nav pieejamas un, ja būs silts laiks, tās varētu parādīties šīs nedēļas nogalē vai nākamnedēļ, kas ir līdzīgi kā pagājušajā gadā.

Savukārt Vidzemes tirgū norādīja, ka tirgū bērzu sulas vēl nav pieejamas un varētu parādīties līdz ar siltāka laika iestāšanos.

Aģentūra BNS novēroja, ka atsevišķās ielu tirgotavās jau ir pieejamas bērzu sulas un pusotrs litrs nopērkamas par 1,8 eiro, savukārt kļavu sulas tiek pārdotas par diviem eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pārdaugavā, Šampēterī bērzu sulas tek jau no 6. marta. Bet ziņu rakstītāji jau nejautā cilvēkiem, tikai noraksta no citiem ziņu rakstītājiem?…

  2. Sulas tek pilnā sparā, gan kļava, gan bērzs. Mēs jau esam atdzērušies.

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepesSIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (5)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+