Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
9. marts, 2015
Drukāt

Rīgas tirgos pirmās bērzu sulas gaidāmas nākamnedēļ (3)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Rīgas tirgos pirmās bērzu sulas gaidāmas nākamnedēļ, pastāstīja tirgotāju pārstāvji.

“Rīgas centrāltirgus” Mārketinga un komunikāciju daļas vadītājs Ivars Jakovels teica, ka pirmās bērzu sulas centrāltirgū varētu parādīties nākamnedēļ. “Šobrīd tirdzniecībā ir kļavu sulas un to cena ir 1,50 eiro litrā. Pieejami ir viena un divu litru iepakojumi, ko piedāvā zemnieki no dažādiem Latvijas novadiem. Pirmās bērzu sulas sagaidām marta vidū – nākamnedēļ,” sacīja Jakovels.

Arī Āgenskalna tirgus administratore Gunta Asare norādīja, ka bērzu sulas tirgū vēl nav pieejamas un, ja būs silts laiks, tās varētu parādīties šīs nedēļas nogalē vai nākamnedēļ, kas ir līdzīgi kā pagājušajā gadā.

Savukārt Vidzemes tirgū norādīja, ka tirgū bērzu sulas vēl nav pieejamas un varētu parādīties līdz ar siltāka laika iestāšanos.

Aģentūra BNS novēroja, ka atsevišķās ielu tirgotavās jau ir pieejamas bērzu sulas un pusotrs litrs nopērkamas par 1,8 eiro, savukārt kļavu sulas tiek pārdotas par diviem eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Pārdaugavā, Šampēterī bērzu sulas tek jau no 6. marta. Bet ziņu rakstītāji jau nejautā cilvēkiem, tikai noraksta no citiem ziņu rakstītājiem?…

  2. Sulas tek pilnā sparā, gan kļava, gan bērzs. Mēs jau esam atdzērušies.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+