×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
10. decembris, 2014
Drukāt

Rīgas Valsts tehnikums svin 95. jubileju! (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas Valsts tehnikuma direktore Dagnija Vanaga

PIKC Rīgas Valsts tehnikuma (RVT) 95. jubilejas gads paskrējis spraigā ritmā, jo izaicinājumu bijis daudz. Turpinās uzsāktie celtniecības darbi ERAF finansētajā topošajā praktisko mācību centrā Dārzciema ielā 64, kur decembra sākumā uzlikts spāru svētku vainags.

Pārvērtības piedzīvo RVT centrālās ēkas Aktu zāle, arī sporta zālē norit renovācijas darbi. Limbažu teritoriālajā struktūrvienībā sporta zāle tiek ietērpta jaunā grīdas klājumā! Šogad 1. septembris tehnikuma dzīvē bija īpašs: notika svētbrīdis Doma baznīcā un gājiens no tehnikuma cauri Vecrīgai līdz Brīvības piemineklim. Pie Brīvības pieminekļa audzēkņiem, pedagogiem un darbiniekiem tika teiktas svinīgas svētku uzrunas. Neizpalika arī ieraksta veikšana Brīvības pieminekļa Goda viesu grāmatā.

Oktobra sākumā PIKC RVT audzēknis Elvis Pētersons pārstāvēja Latviju Francijā, Lillē, notiekošajā konkursā “WorldSkills Europe 2014”, kurā Latvijas komanda 25 valstu konkurencē izcīnīja 9. vietu, konkursā “Jaunais profesionālis 2014” enerģētikas nozarē godpilno 1. vietu izcīnīja mūsu tehnikuma audzēknis Andis Lācis. Tehnikuma Auto nodaļas 3. kursa audzēknis Reinis Nitišs Pasaules rallijkrosa čempionāta kopvērtējumā iegūstot 3. vietu, skandina pasaulē Latvijas vārdu, arī viņš ir mūsējais. Tāpēc varēsim ar lepnumu, prieku un gandarījumu atzīmēt Rīgas Valsts tehnikuma 95 gadu jubileju 18. decembrī, uz kuru laipni aicinām visus mūsu absolventus, bijušos un esošos kolēģus.

Pagājušajā nedēļā RVT sadarbībā ar Latvijas Izglītības fondu rīkoja konferenci, kas veltīta RVT 95 gadu jubilejai “Profesionālās izglītības attīstības tendences un iespējas”. Pēc konferences Auto nodaļas telpās prezentēja RVT jaunieguvumu – elektromobili! Tas kļūs par mūsu vizītkarti saistībā ar jaunu, inovatīvu un videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešanu tehnikumā. Esam ieinteresēti ne tikai attīstīt mūsu izglītības iestādi par modernu teorētisko un praktisko zināšanu ieguves centru, bet arī parādīt sevi kā videi draudzīgu izglītības iestādi. RVT attīstoties, nozīmīga kļūst arī transporta bāzes modernizēšana. Darba vidē balstīta izglītība RVT ikdienā ienāk arvien pārliecinošāk. Tajā iesaistītas Poligrāfijas un Dzelzceļa nodaļas, un turpmāk iesaistīsies pārējās tehnikuma nodaļas. Uz attīstību nākotnē vērstie izaicinājumi prasīs jaunu zināšanu, iemaņu un prasmju apguvi, bet kā gan citādi mums sasniegt izvirzīto mērķi – kļūt par Eiropas līmeņa profesionālās izglītības iestādi ar augstu pievienoto vērtību.

Apmaksāta publikācija

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ļoti žēl ,ka tādu pasākumu rīko nedēļas vidū…Domāts laikam tikai Rīdziniekiem .

Draugiem Facebook Twitter Google+