Latvijā
Rīga

Rīgas velomaratona laikā noteikti būtiski satiksmes ierobežojumi1

Foto – Shutterstock

Saistībā ar Rīgas velomaratonu šodien autovadītājiem jārēķinās ar būtiskiem satiksmes ierobežojumiem galvaspilsētas ielās, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

No plkst.10.30 līdz 17 transportlīdzekļiem tiks slēgta Krasta iela virzienā un posmā no Akmens tilta līdz Dienvidu tiltam.

No plkst.11 līdz 17 slēgta satiksme būs uz Dienvidu tilta, virzienā uz Pārdaugavu no Krasta ielas uzbrauktuves līdz Bauskas ielai, bet no plkst.10 līdz 17 satiksme būs slēgta Bauskas ielā no Dienvidu tilta apļa līdz Mūkusalas ielai, Mūkusalas ielā no Bauskas ielas līdz Akmens tiltam, Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplī zem Salu tilta, Akmens tilta tunelī, Kuģu ielā, Trijādības ielā, Raņķa dambī, Balasta dambī un uz Vanšu tilta.

Velomaratons norisināsies trīs distancēs.

Līdz plkst.19 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11.novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Vanšu tiltam, un 11.novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē, starp Bīskapa gāti un Poļu gāti.

Līdz plkst.17 būs aizliegts apstāties un stāvēt arī Citadeles ielas posmā no Torņa ielas līdz Pils laukumam, Balasta dambī un Kuģu ielā Daugavas pusē.

No plkst.9 līdz 17 tiks aizliegta arī velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu satiksme 11.novembra krastmalā.

Rīgas velomaratons norisināsies 35.reizi, un tas ir lielākais riteņbraukšanas notikums Latvijas galvaspilsētā. Organizatori norāda, ka laika gaitā dalībnieku skaits no dažiem simtiem izaudzis līdz teju 4000 dalībniekiem. Sacensību starts un finišs arī šogad tiks dots 11.novembra krastmalā, bet trase visos braucienos vedīs pa Rīgas lielākajām ielām un galvenajiem tiltiem.

LA.lv