×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
1. jūnijs, 2014
Drukāt

Rīgas velomaratonā piedalās vairāk nekā 2700 dalībnieku

Foto-LETAFoto-LETA

Svētdien, 1.jūnijā, tradicionālajā Rīgas velomaratonā trīs distancēs startēja kopumā 2762 dalībnieki, aģentūra LETA uzzināja Igo Japiņa sporta aģentūrā.

Visvairāk dalībnieku bija pieteikušies tautas distancē, kur 31,6 kilometru garumā par ātrākā godu sacentās kopumā 1927 dalībnieki. Ģimeņu brauciena distancē 15,8 kilometru garumā sacentās 583 dalībnieki. Vidējā distancē, kuras garums ir 31,6 kilometri, startēja 252 dalībnieki, bet sporta klasē 79 kilometrus garu distanci veica 252 velosportisti.

Sporta un tautas distancēs dalībnieki startēja gan individuāli, gan arī komandās. Sporta klasē bija pieteiktas kopumā 13 komandas, bet tautas distancē – 37 komandas.

Velomaratona dalībniekiem bija jābrauc gan pa Rīgas ielām, gan pāri tiltiem jāšķērso Daugava, jābrauc gan pa asfalta segumu, gan arī pa bruģi.

Sacensību laikā to dalībniekiem tika piešķirtas arī vairākas specbalvas. Ar sacensību atbalstītāju balvām apbalvoja darba kolektīvu, kas piedalījās ar lielāko darbinieku skaitu. Balvas tika arī vecākajam dalībniekam, ekskluzīvākā velosipēda īpašniekam, kā arī atraktīvākajiem un stilīgāk ģērbtajiem dalībniekam.

Rīgas velomaratons notiek jau 31.reizi, un tas ir viens no masveidīgākajiem sporta pasākumiem Rīgā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+