×
Mobilā versija
+11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
24. aprīlis, 2015
Drukāt

Rīgas velonedēļā bez maksas varēs iegūt velosipēdista apliecību

Foto-LETAFoto-LETA

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) Rīgas velonedēļas laikā galvaspilsētas centrā, velokafejnīcā “Miit”, atvērs īpašu “pop-up” velo eksaminēšanas punktu, kurā būs iespējams nokārtot eksāmenu un saņemt velosipēdista apliecību, informē CSDD.

Direkcijā norāda, ka CSDD un partneru rīkotās kampaņas “Cieņa darbojas!” laikā konstatēts, ka aptuveni trešdaļa no kopumā 400 sastaptajiem velobraucējiem satiksmē piedalās bez velosipēdista vai jebkāda cita transportlīdzekļa vadītāja tiesībām. Turklāt šie vadītāji policijas velobiedrības pārstāvjiem atzinuši, ka viņi ceļu satiksmes noteikumus pārzina tikai daļēji.

Lai mudinātu velobaucējus atbildīgāk attiekties pret ceļu satiksmes noteikumu pārzināšanu, CSDD Rīgas velonedēļas laikā atvērs “pop-up”, kas velokafjnīcā “Miit” darbosies no 27. līdz 30. aprīlim.

Pirmdien, 27.aprīlī, velosipēda vadītāja teorijas eksāmenu varēs kārtot laikā no plkst. 12 līdz 18. Savukārt pārējās dienās teorijas eksāmeni tiks pieņemti no plkst. 14 līdz 18.

Ierodoties uz eksāmenu, jāuzrāda pase, ID karte vai dzimšanas apliecība (līdz 15 gadu vecumam). Kārtojot eksāmenu pirmo reizi, tas ir bez maksas, bet par atkārtoto jāmaksā 1,08 eiro.

Jau vēstīts, ka Rīgas Velo nedēļa tiks atklāta sestdien, 25. aprīlī, ar krāšņu Tvīda braucienu. Velo nedēļas laikā no 25.aprīļa līdz 2.maijam notiks dažādi pasākumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+