×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
18. februāris, 2013
Drukāt

Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja jubileju ievada divas izstādes

Foto - LETAFoto - LETA

Gan Rakstniecības un mūzikas muzeja, gan Nacionālā vēstures muzeja mājvietā ieilguši remonti.

20.februārī, pulksten 15.00, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā, atklājot divas izstādes – “Rīgas skati. No muzeja gleznu kolekcijas” un “Mēneša eksponāts. Interesants priekšmets no muzeja krājuma” simboliski tiks ievadīts muzeja jubilejas – 240.gadskārtas gads.

Izstāde “Mēneša eksponāts. Interesants priekšmets no muzeja krājuma” būs izstāžu virkne visa gada garumā, kurā ik mēnesi, eksponējot vienu priekšmetu no muzeja krājuma, varēs gūt ieskatu muzeja kolekcijās un aplūkot interesantus krājuma priekšmetus. Pirmais eksponāts šai lietu parādē ir 18.gs. otrās puses Holandiešu tradicionālās koka tupeles, izgrieztas no dižskābarža, ar 1862.gadā pielīmētu piederības etiķeti “Himselsches Museum” no Himzela muzeja kolekcijas.
Izstāde “Rīgas skati. No Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja gleznu kolekcijas” ir īss ekskurss pilsētas vēsturē, vērojot tās mainību gadu simtu un desmitu gaitā.
Izstāde “Rīgas skati. No Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja gleznu kolekcijas” ir kā papildinājums muzeja ekspozīcijā izstādītajām gleznām. Izsekojot to stāstiem, apmeklētājs iepazīst Rīgu – celtu, postītu, celtu no jauna un vienmēr mīlētu.
Izstāde būs apskatāma līdz 30.septembrim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+