×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
12. janvāris, 2013
Drukāt

Rīgas ziemas parkos liels cilvēku pieplūdums

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgā, Uzvaras parka slēpošanas trasē un Mežaparka estrādes teritorijā izveidotajā “Rīgas sniega parkā” piemēroto laika apstākļu dēļ sestdien, 12.janvārī, ir liels apmeklētāju pieplūdums, noskaidroja ziņu aģentūra LETA.

Kā pastāstīja Uzvaras parka pārstāvis, pašlaik ārā ir vislabākie ziemas apstākļi, lai nodarbotos ar ziemas sporta veidiem, tātad arī ar veselīgu dzīvesveidu. Cilvēki vairāk izvēloties slēpot, nevis slidot. Neskatoties uz diezgan zemo gaisa temperatūru, parkā esot ap 150 līdz 200 aktīvās atpūtas cienītāju.

Arī “Rīgas sniega parkā” novērojams liels cilvēku pieplūdums. Precīzu apmeklētāju skaitu “Sniega parka” pārstāvis nevarēja nosaukt, bet pastāstīja, ka ir iznomāti apmēram 40 dažādi inventāra komplekti, ļoti daudz cilvēku šļūc lejā no kalna ar kamerām un daudzi ir atbraukuši ar savu inventāru.

Uzvaras parkā ir atvērta slidotava un slēpošanas trase, savukārt “Sniega parkā” darbojas distanču slēpošana, kalnu slēpošana, snovbords, kameršļūkšana un slidotava. Abos parkos uz vietas ir pieejama arī inventāra noma.

Kā vēstīts, īsi pirms Ziemassvētkiem aizvadītā gada nogalē pie Dziesmusvētku estrādes Mežaparkā darbu sāka “Rīgas sniega parks”, kurā līdz pat aprīlim būs iespēja baudīt aktīvo ziemas atpūtu, pastāstīja SIA “Cīruļkalns – atpūtas bāze” valdes priekšsēdētājs Juris Žagars.

Jau ziņots, ka ziemas atpūtas un atrakciju kompleksā “Rīgas sniega parks” varēs izmantot kameršļūkšanas trasi un kalnu slēpošanas trasi, kuras garums ir aptuveni 120 metru, divas dažāda garuma distanču slēpošanas trases, no kurām viena būs apgaismota, un slidotavu, brīvdienās bērniem tiks piedāvāta slēpošanas un snovborda skola, bet darba dienās “Rīgas sniega parka” instruktori apmācīs skolēnu grupas.

Ziemas atpūtas un atrakciju kompleksu veidojuši Žagarkalna speciālisti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+