×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
30. septembris, 2013
Drukāt

Rīgas Zoodārzā noskaidros diženāko dārza karali – ķirbi

Kirbis
Ceturtdien, 3.oktobrī, plkst. 11 Rīgas Zooloģiskajā dārzā jau astoto reizi norisināsies tradicionālais Latvijas lielākā ķirbja čempionāts, kurā ar spēka vīru Raimonda Bergmaņa un Didža Zariņa palīdzību svērs un mērīs 10 Latvijas lielākās dārza ogas, noskaidrojot šī gada ķirbi – čempionu, liecina veikalu tīkla “Maxima” sniegtā informācija.

 

Savu dārza lolojumu “Latvijas lielākā ķirbja” čempionātam līdz 22.septembrim varēja pieteikt ikviens interesents, nomērot izaudzētā ķirbja apkārtmēru gan horizontāli, gan vertikāli un iegūtos datus kopā ar ķirbja atrašanās vietu un sava tālruņa numuru darot zināmus, zvanot pa bezmaksas tālruni 80002020 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi info@maxima.lv.

Kā norāda pasākuma rīkotāji, gadu no gada tiek uzstādīti jauni rekordi un atrasts pats raženākais Latvijas ķirbis. Pērn sacensībās otro gadu pēc kārtas uzvaras laurus plūca skrundēniete Daina Badovska, uzstādot jaunu Latvijas rekordu par 165 kilogramus smagu dārza ogu. Viņas izaudzēts ķirbis finālā iekļuvis arī šogad.

Arī šā gada raženākā ķirbja īpašnieks saņems “Maxima” elektronisko dāvanu karti 300 latu vērtībā, otrās un trešās vietas ieguvēji – attiecīgi 200 un 150 latu dāvanu kartes. Savukārt pārējie septiņi ķirbju īpašnieki, kuru dārza karaļi būs iekļuvuši finālā, saņems 50 latu dāvanu kartes, kuras varēs izmantot veikalā “Maxima”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+