×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
10. augusts, 2016
Drukāt

Rīgas žurnaļugas ienīst pārējo Latviju – Lembergs sašutis par olimpiādes atspoguļojumu LTV (48)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Ventspils mērs Aivars Lembergs savā kārtējā preses konferencē Ventspilī paslavējis svarcēlāju Rebeku Kohu, kura olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro izcīnīja ceturto vietu, vienlaikus norādot, ka treneris (Eduards Andruškevičs), laicīgi nepiesakot svara izmaiņas, ir kļūdījies un turklāt jau ne pirmo reizi tik svarīgā brīdī. Bet lielāko uzmanību veltīja Latvijas Televīzijas īpatnējiem uzsvariem olimpisko spēļu atspoguļošanā.

Koha nāk no Ventspils un ir saņēmusi domes atbalstu. Lembergs atzīmē viņas straujo progresu, taču uzsver, ka sportiste bija ļoti tuvu medaļām un izšķirošs, iespējams, bija tas, ka netika ieskaitīts pirmais veiksmīgais piegājiens raušanā, to skaidrojot ar to, ka treneris nepaspēja savlaicīgi pieteikt svara maiņu. Līdzīgs misēklis Andruškevičam bija 2008. gadā Pekinā, kad Viktors Šcerbatihs izcīnīja bronzu, lai gan droši vien varēja būt augstāk. “Tā nedrīkst būt,” uzsvēra Aivars Lembergs.

Politiķis ļoti asi kritizēja Latvijas Televīzijas vadību, kas svarcelšanas sacensību laikā translēja Lietuvas – Brazīlijas basketbola maču un tikai uz Kohas starta brīžiem pieslēdzās svarcelšanai: “Jūs varat iedomāties, ka līdzīgā situācijā lietuvieši rādītu Latvijas basketbola komandu? Nākamajā rītā 8.15 ieslēdzu sporta ziņas – sāk ar pludmales volejbolu (Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš), kas uzvarējuši pirmo spēli. Es nobrīnos – uzvarēt pirmo spēli vai iegūt ceturto vietu nav viens un tas pats. Būtu labi, ja Koha pirmā, intervija ar viņu, treneri, ekspertiem, jo tur ir pieci LTV žurnālisti. Sižets uz trim minūtēm. Nav! Un pēc tam viņi stāsta par ASV peldētājiem, ka horvāti basketbolā vinnējuši. Un Kohu nepiemin! Ko viņa valsts televīzijai ir izdarījusi? Kā nav kauns? Kas jutīs līdzi Latvijas sportistiem, valstij? Amerikāņi, brazīlieši, lietuvieši? Lietuvieši pat nepieminēs, ja mums būs medaļa. Esmu absolūti sašutis! Tie cilvēki nevar turpināt darbu.”

Viņš arī uzskata, ka uz to vajadzēja reaģēt Saeimai, Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei, taču nekas tāds nav noticis: “Ir sajūta, ja cilvēks nav no Rīgas, tad tas ir trešās šķiras plebejs. Jo tie Rīgas žurnālisti, žurnaļugas, un valsts televīzija ienīst pārējo Latviju, viņiem tie nav cilvēki. Ir rīdzinieki un nerīdzinieki, kas pat pie Latvijas nepieder. Samoilovam un Šmēdiņam vēl jāiekļūst pusfinālā, lai cīnītos par ceturto vietu!”

Pievienot komentāru

Komentāri (48)

 1. te vieni debiliki sai valsti dzivo

 2. Kā naglai uz galvas.TOS kuriem ir pierādījumi par Lemberga noziegumiem pašus vajadzētu saukt pie tiesas par nozieguma slēpšanu.

 3. Mūsu televīziju sen vajag aizdzīt mēslainē,visu laiku tikai muļķīgie reklāmi.

 4. Aivar ,kur problēma, taisi savu tv un atspoguļo ko vien vēlies un komentē pats.

 5. Nu ir un ir tie latvieši mazohisti. Tauta bez pašcieņas. Tāpēc arī nekas uz priekšu neiet.

 6. Rīgai lielmanība ir raksturīga jau no padomju laikiem. “Naši lučše”. Bet pa lielam šī Latvijas ūdensgalva tāda mēslu bedre vien ir. Mājas nesiltinātas, ielas bedrainas, ielu nosaukumu krustojumos nav, publisko tualešu nav. Un tie grausti, grausti! Kā paiet uz sāniem nost no galvenajām Brīvības, Tērbatas, Krišbarona un Čaka ielām, paveras postaža. Katra otrā vai trešā māja tukša vai lupatā ievīstīta. Un glaunās centra ēkas, glaunas ir tikai no ārpuses, bet arī lielākā daļa nokvēpušas, nekrāsotas. Ieejot iekšā, paveras izlauztas kāpņu margas un durvis, nekrāsotas sienas utt. Lai uzlabotu satiksmi, tikai Slāvu aplis ir savests kārtībā. Visur citur – čušs! Galīgi nav tai Rīgai ar ko lepoties, ja nu vienīgi ar ubagiem. Tā vien šķiet, ka tikko karš tai pāri gājis. Bet mazpilsētas sakoptas, ka prieks skatīties. Ventspils, Cēsis, Valmiera, tur Rīgai ir ko pamācīties!

 7. Lai ari kads cilveks ir tas Lembergs, slikts vai labs, vai tiesats un vel nez kas, bet vins ir Ventspils mers un salidzinot ar lielu dalju stulbo latvijas pilsetu meriem tiesi Lembergs ir Ventspili pataisijis par ljoti smuku pilsetu! Nesen tur pabiju un prieks par pilsetu kura ir musu Latvijas malinjaa un ir mazaka neka pilseta kuraa dziivoju! Dzivoju Latvijas pasaa sirdii, bet meers ir tik vien izdarijis ka uzcelis tupu ipasi bez vajadzibam tiltu pari upei! Ielas butu remontejis, bernu laukumus piecelis, bet te tups tilts un bedre uz bedres! Izbraukaju lielako dalju Lemberga pilsetas un visu cienju vecim! Lai ari kads vins butu, bet savu pilsetu ir sakopis uz URA! Un pa sportistiem tur ir taisniba, nafigam mums tie tupie amerikani un citas valstis ka pasu sportistus tolkam neredzam?! Un ta debila amerika ir visur ielidusi… labi vel ka dirsas nesmerejas visiem pec kartas, tur laikam saule neiespid tapec ari nelien… Bet pa nopietnam tie idioti ir itvisur kur vinjus na*** nemaz nevajag! Tad jau labak musu valsts kaiminjus labak skatities neka tos mulkjus kuri ta jau ir visapkart kur vajag un nevajag!

  • lai arī kāds cilvēks... Atbildēt

   Viņš ir noziedznieks, kurš komandē valsts prezidentu un ministru prezidentu.

  • Savas dusmas par dzīves netaisngumu pret tevīm tu varētu izgāzt kaut kur citur. Nav nekda vajadzība piecūkāt internetu. Nav nekāda vajadzība aizskart amerikāņus ja pats esi muļķis un neveiksminieks.

 8. Žoriks no Baldones izsaka savu neapmierinājumu par Degpunkta vadītāja balss tembru. Īsāk sakot – kam krata tā tirliņa viedoklis.

 9. Acīmredzot lemberga bļaušanas un izteicienu sulīgums pieaugs proporcionali pašavaldību vēlēšanu tuvumam. :)))

  Man tikai nav saprotams lemberga teiktais par patriotismu. Iznāk, ka es neesmu patritots, ja vispār neskatos sporta pārraides. Nu mani neinteresē svarcelšana. Ko nu…? :)))

 10. Kad vienreiz LA beigs nodarboties ar banditismu-atkal dzes manus komentarus!

 11. Lembergs ir malacis! Pareizi pateica, ja cilveks nenak no Rigas, tad vins ir tresas skiras plebejs. Vispar un atklati, godigi sakot, ka ta ir pilniga taisniba, ka Rigas kungi, iznemot ridziniekus pat par cilvekiem neuzskata.

  • Clvēks, kuram ar pašapziņu viss ir kārtībā, nemaz neuztraucas par to, vai kāds to uzskata par cilvēku. 🙂

 12. Nu nezinu, vai trīs sižeti vienā vakarā LTV1 tiešām ir par maz! Meitēns ir liels malacis un Lembergonkuļa aizbildnība viņai nav vajadzīga!

 13. Šoreiz Lembergam ir pilnīga taisnība LTV pelnījusi kritiku. Reportāžu centrā jābūt Latvijas sportistiem.

 14. Wolfs tiešām ir DUMJUMA kalngals! Varbūt pats esi pacēlis TO SVARU??? Lembergam šajā reizē tiešām var piekrist!? Vislabāk žurnālistu attieksmi un”zināšanas” varam redzēt un dzirdēt Latvijas mēroga olimpiādēs, kad viena aiz otras nāk stadionā novadu sportistu komandas. Ja kaut ko vērtē, tad tur NAV VIETAS simpātijām un antipātijām!!!

 15. KĀP’ĒC žurnālisti joprojām apmeklē šis tiesājamās personas t.s. preses konferences?

 16. Tiešām riebjas, ka rāda tos amīšus un uzsver ka daudz medaļu ieguvuši!!! Labāk vairā latviešus būtu rādījuši, man pie kājas tie no ASV, negribu ne zināt, ne redzēt! Lembergs Super pateica!

 17. Tāpēc es nemaz olimpiādi neskatos, jo tiešām, kad vakar ieslēdzu tv7, rāda kaut kādus 3.šķiras peldētājus no man svešām valstīm. Ja cilvēks strādā pa dienu un sižetu par Latvijas sportistiem nenoķer, tad nekā arī nav .

 18. Šoreiz ir jāpiekrīt Lembergam! Avīžniekiem plašāk jāstrādā pa visu Latviju lai tauta zinātu kādi sasniegumi un kur. Sāvādāk iznāk tā, ka atnāk pie teikšanas Rīgas domē viens aktors un sašķoba visu Latvijas tēlu.

 19. Man lietojot vārdu žurnaļugas TVNET “diskvalificēja”, šito tēviņu Latvijas avīze- nē? Te nu parādās patiesās vērtības žurnalistiskā…

 20. Te nu gan pilnīga taisnība. Jāsaka , ka arī komentētāju runa ir tāda nesakārtota, teikumos vārdi izvietoti kā kartupeļi grozā, var redzēt, ka pirmo reizi šo darbu dara. Vai STARTĒŠANAS lietošana nav pārmērīga,varētu taču dažreiz arī piedalīties(take place), sacensties. Mazāk vajadzētu jūsmot par iespējām, par medaļām, jo šāda sajūsma, pašslavināšanās parasti beidzas ar “tukšpadsmit”.

 21. Šo reto reizi pilnībā piekrītu,jo Lielrīgas birokrātijai ārpus pilsētas robežām visi un viss ir reģionāls.Tas ir pazemojoši.

  • Nevis reģionāla, bet tie, kas reģionos dzīvo ir PĀĶI nav par viņiem nekas jāžina Rīdziniekiem, pārējā Latvija tik tiešām neeksistē. Ja runā un rāda par reģioniem, tad tikai degpunktā – par noziegumiem, it kā tur dzīvotu tikai noziedznieki un dzērāji.

 22. …..bet es ienīstu lielāko zagli un krāpnieku !

  • spamiņš saklausījies ko pieaugušie pa dzērumam fleitē. Atbildēt

   būt klačubābai ir tik patīkami !!! 🙂 🙂
   Īpaši, kad neesi aizsūtīts uz laukiem pie vecmāmiņas
   pa vasaru.

  • SERGEJS 11. augusts, 2016 14:25 Atbildēt

   Pa cik naudiņām tad pārdevies, ja nav noslēpums? Un ko darīsi, kad tas ..? Vai būs, kur strādāt?

 23. Uz vecumu panesās onkulim vārsmas un sviests

 24. Ja.Nesmukums liels It kaa speciali nerupejas par Latvijas sportistu rezultatu radishanu valstij

 25. beidzo Aivaram ir taisniiba 🙂

 26. patiesi vārdi….. un lai kāds apstrīd…..

 27. Un kurš tad auklējās ar to Andruškēviču ja tas sistemātiski laiž tādus tūkus? Būtu bronza tad jau žurnaļugi nevarētu ākstīties. Bet pareizi ir, par to kā iet amerikāņiem es varu redzēt Eirosportā. Mūsejiem jārunā par mūsu dalībniekiem.

 28. Rīgas psihiatrijas slimnīca Atbildēt

  1) Par NATO karavīriem: “Nevar būt tā, ka vietējie ir aborigēni, kuriem jāpastāv pie ratiem, bet ciemiņi, ja tie ir bruņoti, var darīt ko grib. Es tādu pozīciju kategoriski nepieņemu. Ventspils pilsētā tādas kārtības nav, nedrīkst būt un nebūs”.
  2) Par Kālija parku: Lembergs pat paziņojis, ka aicinās ventspilniekus protesta akcijās, un, ja vajadzēs – gulsies pat uz sliedēm. «Ventspilī – nekādā gadījumā nē! Mēs gulēsim uz sliedēm. Nevar būt ne runa par glabāšanu! Es vispār brīnos, kā viņiem atļauj pārkraut!»
  3) Par Rinkeviču: Viņš izziņo konkursu uz seksuālo partneri, ne katram pasaulē tāda iespēja ir. Tas ir ticams variants, bet nekādā gadījumā nosodāms,” norādījis Lembergs.
  4) “Cik es zinu, Sprūdžs un RP gatavo vēl aktivitātes, kas ir vērstas pret mani personīgi un pret Ventspils pilsētas domi ar mērķi sagrābt varu Ventspilī administratīvā ceļā, un izzagt Ventspils pilsētas domes naudu,” norādīja Lembergs.
  5) Lembergs mājās audzē puķes Ginesa rekorda sasniegšanai.
  6) Jelgavnieki premjera amatā vēlas redzēt Lembergu.

 29. UN NU TIKAI IZBĒĪNU RADA ?? VAI TAD NEZINAT KUR DZĪVOJAT ??MANI VAIRS NEKAS NEIZBĪN

 30. Lembergam desmitnieks! Pareizi rūkts, ventiņ !

 31. Tieši un pareizi vārdi

 32. Precīzāk nav iespējams pateikt! 100% pievienojos!

 33. Lemberg, patriec no Ventspils LA žurnālistus! CENZŪRISTI!

 34. PA DEGUNU UN NO LATVIJAS ĀRĀ Ž…..S!

 35. Pareizi Aivars runā.
  ‘Mums’ tak ASV “labākie” čomi.
  ‘Mums’ – pārdotā valdība
  “labākie” – tie kam mēs esam kā kājslauķis ceļā uz Krievijas robežām.
  Lembim cepums. Ir tāds sens teiciens – ja mani ienīst, tad esmu uz pareizā ceļa.

 36. vispār varam uzskatīt, ka Lembergs ļično to svaru pacēlis, un, ja nebūtu tik draņķīgu žurnaļugu, būtu izcīnijis pat medaļu. 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+