×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
16. augusts, 2014
Drukāt

Rīgu dimdina pilsētas svētki (5 fotogalerijas)

Foto - LETAFoto - LETA

Meitene Rīgas svētkos Bastejkalnā.

Rīdzinieki un pilsētas viesi šodien Vecrīgā un citviet pilsētas centrā sākuši pulcēties uz dažādajiem Rīgas svētku pasākumiem, novēroja aģentūra LETA.

Cilvēki pulcējas uz Rīgas svētkiem

Antīko auto parāde Rīgas svētkos

Lidostas Spilve svinības

Svētki Alberta ielā

Motosportisti 11. novembra krastmalā

Vairāki simti apmeklētāju jau no rīta bija Vecrīgas tirgū “Tilts caur laikiem – no dukāta līdz eiro” Doma laukumā. Pagaidām starp tirgus apmeklētājiem vairāk ir viesu no ārvalstīm, pastāstīja tirgotāji.

Kāda vilnas izstrādājuma ražotāja aģentūrai LETA teica, ka pircēju pietiek. Viņa novērojusi, ka cilvēki biežāk izvēlas pirkt krāsainas lietas. Arī koka rotaļlietu pārdevēja atzina, ka cilvēku interese ir apmierinoša, tomēr lielāku pircēju pieplūdumu viņa gaida pēcpusdienā.

Mazāk pircēju pagaidām esot kādai ādas izstrādājumu tirgotājai un kādam keramiķim. Pēc abu teiktā, “naudīgie” klienti vēl guļ un gaidāmi vēlāk. Keramikas izstrādājumu pārdevējs atzina, ka vairākums pircēju ir rīdzinieki, jo ārzemniekiem dažādus traukus ir sarežģīti nogādāt uz mājām.

Kupli apmeklēts tirdziņā ir arī pasākums bērniem. Vairāki desmiti bērnu klausās pasakas,
skatās akrobātu priekšnesumus un piedalās citās izklaidēs.

Kā ziņots, ar pilnu svētku programmu var iepazīties Rīgas svētku oficiālajā interneta vietnē “www.rigassvetki.lv”. Aktuālajām ziņām svētku dienās varēs sekot līdzi pilsētā izvietotajās informatīvajās teltīs, kā arī interneta vietnē “www.kultura.riga.lv” un sociālajos tīklos.

Rīgas svētkus piedāvā Rīgas dome sadarbībā ar Rīgas Brīvostas pārvaldi un Rīgas Tūrisma attīstības biroju, organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar pasākumu veidotājiem – uzņēmumiem un sabiedriskām organizācijām.

Svētku dienās, šodien un svētdien, pilsētas sabiedriskais transports ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+