×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Rīgu grezno jauni papīra mākslas objekti

Uģis Brinkmanis / Publicitātes fotoUģis Brinkmanis / Publicitātes foto

Papīra objektu festivāla ietvaros no 11. jūlija aplūkojami divi jauni objekti – Kumiko Mizuno mākslas darbs Kalnciema kvartāla ābeļdārzā un Kaori Kato objekts LU Botāniskajā dārzā.

Šīs nedēļas nogalē un nākamās nedēļas sākumā Kalnciema kvartālā gaidāmi vairāki notikumi.

Sestdien, 12. jūlijā, no plkst. 11 līdz 16 Kalnciema ielas pagalmā apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt roku sietspiedes apdrukas tehnikā Jelgavas tipogrāfijas un Antalis organizētajā darbnīcā. Dalība bez maksas.

No plkst. 11 līdz 14 papīra darbnīcā “Cronquist” mākslinieces Ilzes Dilānes vadībā varēs izgatavot papīru no masas, kas sagatavota no džinsu biksēm, palagiem un papīra, kā arī izmēģināt gleznošanu ar pigmentētu papīra masu un citām virsmas dekorēšanas metodēm. Dalība par ziedojumiem (EUR 2.00). Notiek pagalmā.

Plkst. 14-15 darbnīcā “Saloki savā veidā” Kaori Kato iepazīstinās interesentus ar origami locīšanas tehnikas pamatiem un iedrošinās klātesošos atrast katram savu radošo izpausmi. Darbnīca notiek Vīnu veikala zālē – bez ieejas maksas, taču rīkotāji lūdz iepriekš pieteikties: kultura@kalnciemakvartals.lv.

Pirmdien, 14. jūlijā, plkst.18 notiks Japānu vakars, kura laikā gaidāma tikšanās ar japāņu māksliniekiem, kaligrāfijas darbnīca, vasaras kimono (Yukata) pielaikošana un fotografēšanās, papīra locīšana, saiņošanas (Origata) paņēmienu apgūšana, sarunas par Japānu, kā arī japāņu mielasts.

Dalības maksa par maltīti 5 eiro. Rīkotāji lūdz apstiprināt dalību, rakstot uz kultura@kalnciemakvartals.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+