Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
5. februāris, 2015
Drukāt

Rīgu Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē pārstāvēs 550 skolēni

sleposanas_kalns_berns2

Vairāk nekā 550 skolēni pārstāvēs Rīgu Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē, kas risināsies 6. un 7. februārī Ērgļos. Galvaspilsētas skolu audzēkņi cīnīsies par medaļām sešos no septiņiem sporta veidiem, informē Rīgas domē.

Sacensībām septiņos sporta veidos ir pieteikti 1088 dalībnieki 104 skolu komandās no 38 pašvaldībām, tajā skaitā 34 komandas būs no Rīgas.

Galvaspilsētas skolēnu vidū populārākais sporta veids ar visvairāk dalībniekiem ir kalnu slēpošana, tam seko hokejs –  tam pieteiktas 12 Rīgas skolu komandas. Trešais populārākais ir snovbords. Mazāk dalībnieku no Rīgas startēs biatlonā, distanču slēpošanā un slidošanā.

Regulāri Jaunatnes Ziemas olimpiādēs piedalās Rīgas Valsts vācu ģimnāzija (šogad 53 dalībnieki), daudz neatpaliek Rīgas Franču licejs (46 dalībnieki), ar mazāku dalībnieku skaitu 20 – 30 dalībnieki piedalās Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Rīgas Valsts 3. ģimnāzija, Mežciema pamatskola, Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Rīgas Hanzas vidusskola un citas.

Rīgas skolu komandu dalību Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē finansiāli atbalsta Rīgas pašvaldība, sedzot transporta, naktsmītņu un ēdināšanas pakalpojumu, komandas dalību sacensībās koordinē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+