Rihards Bukarts iemet, “Eisbaren” izvirzās vadībā 0

Latvijas hokejists Rihards Bukarts pirmdien guva vārtus, palīdzot Berlīnes “Eisbaren” vienībai izvirzīties vadībā Vācijas Hokeja līgas (DEL) čempionāta pusfināla sērijā.

Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41
Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188

“Eisbaren” savā laukumā pagarinājumā ar rezultātu 4:3 (1:1, 2:1, 0:1, 1:0) uzvarēja Nirnbergas “Ice Tigers” vienību, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-1.

Bukarts, kurš šo maču sāka “Eisbaren” ceturtajā uzbrucēju virknējumā, spēles 11.minūtē atklāja rezultātu, tomēr pēc nepilnām trim minūtēm tablo atkal rādīja neizšķirtu.

Berlīnes klubam veiksmīgs izvērtās otrā perioda sākums, kurā 22 sekunžu laikā Luiss Marks Obrī un olimpiskais vicečempions Marsels Nēbelss panāca 3:1 mājinieku labā. Tiesa, arī šoreiz vadību nosargāt “Eisbaren” nespēja un 41.minūtē “Ice Tigers”, kuru labā divus vārtus guva pieredzējušais Stīvens Reinprehts, atjaunoja līdzsvaru 3:3.

Pamatlaikā uzvarētājs netika noskaidrots, bet papildlaika 23.sekundē uzvaras vārtus “Eisbaren” labā guva kanādietis Nikolass Petersens.

Bukarts izslēgšanas turnīrā astoņās spēlēs guvis četrus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli. Savukārt DEL regulārajā čempionātā viņš paspēja aizvadīt divas cīņas, kurās atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli.

Sērijas ceturtā spēle trešdien notiks Nirnbergā.

Kā vēstīts, ceturtdaļfināla sērijā “Eisbaren” ar 4-1 pārspēja Volfsburgas “Grizzly Adams” vienību.

“Eisbaren” DEL regulāro čempionātu noslēdza otrajā vietā, bet pirmā bija Minhenes “Red Bull”, kas arī tikusi pusfinālā.

Pašlaik 22 gadu vecais Bukarts sezonu iesāka Čehijas augstākās līgas vienībā Zlīnas “Aukro Berani”, ko novembra sākumā atstāja, bet vēlāk pievienojās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas vienībai Rīgas “Dinamo”.

Zlīnas komandā viņš 17 spēlēs izcēlās ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Spēles laiks viņam bija krietni mazāks nekā brālim Robertam, kurš bija viens no “Aukro Berani” komandas līderiem. Savukārt Rīgas “Dinamo” vienībā Bukarts šosezon 14 KHL spēlēs tika pie vieniem gūtajiem vārtiem.

Tikmēr latviešu aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Augsburgas “Panther” Vācijas čempionāta izslēgšanas spēlēs netika, sezonu noslēdzot kopvērtējuma 12.vietā starp 14 vienībām.