Sports
Hokejs

Rihards Bukarts: Viss būs kārtībā, ticiet man2

foto: AFP/LETA

Latvijas hokeja izlases vienīgo vārtu guvējs mačā pret Somiju (1:8) Rihards Bukarts norādīja, ka sagrāvē lielākoties vainojamas pašu pieļautās kļūdas, taču šādas spēles gadās un turpinājumā valstsvienība demonstrēs pavisam citu hokeju.

Bukarts iemeta savu pirmo ripu pasaules čempionātos, taču prieku aizēnoja komandas piedzīvotā neveiksme: “Nav svarīgi, vai zaudē 2:3 vai 1:8, zaudējums ir zaudējums. Protams, rūgtuma sajūta ir nedaudz lielāka. Žēl par Gudi (Kristeru Gudļevski). Nekas, metīsimies cīņā nākamajā spēlē. Hokejs ir liela prāta un pārliecības spēle un kad uz tablo ir liels rezultāts, nav viegli. Jebkurš cilvēks mentāli nedaudz sabrūk, tomēr jācenšas dabūt emocijas uz soliņa. Pēdējā periodā kapteinis un pārējie centās uzmundrināt un pacelt emocijas.”

“Kanāda, ar ko tikāmies pārbaudes spēlē, pat bija ātrāka un tehniskāka komanda. Šoreiz golus ielaidām pēc savām kļūdām. Somi kontrolēja ripu un dominēja mūsu zonā, bet pirmajos divos periodos paši uztaisījām sev vārtus, kļūdas aizsardzības zonā deva viņiem iespēju iemest,” piebilda Rihards Bukarts. “Ar video palīdzību izlabosim kļūdas. Šis ir ilgs turnīrs, katra spēle svarīga un viss būs kārtībā, ticiet man. Nākamajā spēlē būs pilnīgi cits hokejs. Šādas cīņas gadās, Somija ir labs pretinieks, piedodiet un atvainojiet, kāds viņiem sastāvs. Nebūtu tik daudz kļūdījušies, būtu cits rezultāts. Pārtraukumos atmosfēra ģērbtuvē bija pozitīva, uzdevums bija uzvarēt katru nākamo periodu. Nesanāca. Jāuzvar nākamā spēle.”

Saistītie raksti

Pēc divām spēlēm Latvijas izlases rēķinā ir trīs punkti, nākamā cīņa otrdien pret elites divīzijas debitanti Dienvidkoreju, kura zaudējusi Somijai (1:8) un Kanādai (0:10)

LA.lv