Sports
Hokejs

Rihards Bukarts: Zlīnā biju viens no labākajiem, bet treneris neuzticējās 16

foto: hokej.cz

Zlīna solīja spēles laiku, taču arī par spīti tam, ka biju viens no labākajiem komandas spēlētājiem, treneris neuzticējās – tā līguma laušanu ar Čehijas vienību Zlīnas “Aukro Berani” “LA” skaidroja Latvijas hokejists Rihards Bukarts.

Viņš atzina, ka veic pārrunas par pievienošanos Rīgas “Dinamo”, taču to sīkāk nevēlējās komentēt. Vien piebilda, ka esot arī citi varianti karjeras turpināšanai.

21 gadu vecais uzbrucējs šovasar pēc trīs Ziemeļamerikā pavadītām sezonām atgriezās Eiropā un pievienojās brālim Robertam Čehijas vienībā Zlīnas “Aukro Berani”, kuras rindās 17 spēlēs sakrāja četrus rezultativitātes punktus (2+2) un negatīvu lietderības koeficientu (-4).

“Mani neapmierināja situācija komandā, tāpēc palūdzu vadībai lauzt līgumu. Zlīnai pievienojos, jo viņi solīja spēles laiku. Pārbaudes spēlēs biju pirmajā maiņā, arī pirmajos trīs sezonas mačos, bet pēc diviem zaudējiem treneris veica izmaiņas, nokļuvu ceturtajā maiņā. Vēlāk atkal pacēla uz pirmo, uzvarējām, bet es nākamajā dienā atkal biju ceturtajā,” sacīja Rihards. “Radās nesaskaņas ar kluba prezidentu, prasīja, kāpēc nemetu vārtus. Teicu, lai ieliek mani pirmajās divās maiņās, tad būs, bet viņš negribēja jaukties trenera darbā. Tāda ir leģionāra maize, jābūt līderim. Pēc metienu un vārtu gūšanas izdevību skaita arī biju viens no labākajiem komandā, bet realizācija pievīla, ripa reāli negāja vārtos. Esmu radošs spēlētājs – ja sev atvēlētajās septiņās minūtēs varēju kaut ko izveidot, tad saproti, kas notiek, ja pieliek vēl desmit klāt. Uzskatu, ka labi spēlēju, fani bija neapmierināta, ka treneris man neuzticējās. Katra spēle bija jautra, es nebiju autsaiders, bet gan joprojām vadošais spēlētājs. Čehijā ļoti laba līga un līmenis, mani viss apmierināja. Vienīgais – gribu spēlēt, nauda manā vecumā nav svarīga.”

“Aukro Berani” Čehijas čempionātā šobrīd atrodas astotajā vietā, komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 20 spēlēs gūtiem 15 punktiem (9+6) ir Roberts Bukarts, bet Ralfs Freibergs ar 2+7 ir rezultatīvākais aizsargs.

[yesnopoll background=”#ff9c51″]

Saistītie raksti
LA.lv