×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
26. aprīlis, 2016
Drukāt

Rihards Lepers atveido galveno lomu Černobiļas traģēdijai veltītā ukraiņu melodrāmā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pieminot Černobiļas katastrofas 30. gadadienu, Ukrainā radīta melodrāma četrās sērijās “Melnais zieds”, kurā galveno lomu spēlē latviešu aktieris Rihards Lepers, LA.lv pavēstīja aktiera sabiedrisko attiecību pārstāve Sigita Paula Cepleviča.

23. aprīlī filma piedzīvoja savu pirmizrādi Ukrainas televīzijā, un tiešraidē to noskatījušies jau 5,4 miljoni skatītāji.

“Melnais zieds”, ukrainiski “Čorna Kvitka” ir mākslas filma, kurā atspoguļoti 1986. gada 26. aprīļa traģiskie notikumi, kas atstājuši neizdzēšamas pēdas vēsturē un cilvēku likteņos – stāsts par traģēdiju, mīlestību un to, kā cilvēku dzīves mainījušās 30 gadu laikā kopš katastrofas.

“Darbs pie šīs filmas iesākās 2015. gada nogalē un noslēdzās 2016. gada janvārī. Šie pāris mēneši pagāja nemanot, strādājot tik lieliskā komandā un ar tādu režisoru, kurš jau ir radījis vairākas izcilas melodrāmas, un kurš zina, kādu rezultātu vēlas redzēt un kā to panākt, lai ekrānā katrs kadrs izskatītos perfekti. Strādāt pie vēsturiskām filmām vienmēr ir interesanti, vēl jo vairāk pie stāsta, kas skāra arī Latvijas iedzīvotājus,” atzīst galvenās lomas atveidotājs, latviešu aktieris Rihards Lepers.

Režisors: Romāns Barabašs, lomās Rihards Lepers, Ivanna Sahno, Aļesja Blasova, Gediminas Štorpirstis un citi.

Filma pirmizrādi piedzīvoja Ukrainas nacionālajā televīzijā 23. aprīlī. Tiešraidē filmu noskatījušies 5,4 miljoni Ukrainas iedzīvotāji, kas ir viens no labākajiem skatījumiem Ukrainā 2016. gadā.

Pagaidām filmu var skatīt kanāla Ukrain mājaslapā http://kanalukraina.tv/episode/43149/, bet, iespējams, šī filma kādu dienu nonāks arī līdz Latvijas TV skatītāju ekrāniem, norādīja Cepleviča.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+