Apbrīno

“Rihards Lībietis Orchestra” publicē tīzeri no drīzumā gaidāmā koncertalbuma 16

Foto – youtube.com

Pērnā gada septembrī «Rihards Lībietis Orchestra» aicināja savus klausītājus uz koncertu Ģertrūdes ielas teātrī. Koncerts tika ierakstīts audio un video formātā, un šī gada maijā plānots to izdot kā albumu «Rihards Lībietis Orchestra – Live in Concert», kas būs pieejams gan digitāli, gan ierobežotā CD daudzumā, gan kā interneta vidē skatāms koncerta videoieraksts.

Pēc albuma izdošanas mūziķi dosies koncerttūrē pa Baltijas valstīm, bet jau februāra beigās un martā grupa uzstāsies Rīgā.

Rihards Lībietis ir mūziķis, ģitārists, kurš šobrīd galvenokārt muzicē «Rihards Lībietis Orchestra» sastāvā. Rihards regulāri uzstājas ne vien kā akustiskās mūzikas mākslinieks, bet spēlē arī grupās «Logo», «The Originals», «K.R.I.S.» un sadarbojas ar citiem mūziķiem. Izdevis divus studijas albumus – «Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta mikrofons 2015» nominēto «Scream, Breathe, Cry» (2015) un «RL Elektronix» (2015), kā arī EP albumu «Rihards Lībietis» (2012). Kopā ar grupu «Ryga» radīta «Spēlmaņu naktij 2014» nominētā mūzika Dailes teātra izrādei «Izraidītie», piedalījies arī «Spēlmaņu naktij 2015» nominētajā izrādē «Noķer Mani». Uzstājies kopā ar tādiem māksliniekiem kā Dave Goodman (CAN/DE), Innes Sibun (UK), «Sir» Oliver Mally (AT), Latvian Blues band (LV) u.c.

«Rihards Lībietis Orchestra» sastāvā kopā ar Rihardu muzicē Toms Lipskis (bass), Erna Daugaviete (čells), Matīss Repsis (perkusijas) un Gints Smukais (ģitāra).

LA.lv