Sports
Futbols

Riherts: Lēvs var laist laukumā jebkuru Vācijas spēlētāju0

foto: Facebook

Vācijas futbola izlases galvenais treneris Joahims Lēvs var laist laukumā jebkuru spēlētāju un spēles līmenis paliks vienādi augsts, tā pēc vāciešu grūtās un svarīgās uzvaras pret Zviedriju (2:1) sarunā ar “LA’ izteicās “Metta/Latvijas Universitāte” galvenais treneris Andris Riherts.

“Vācieši spēlēja uzbrukumā, zviedri – aizsardzībā. Katram bija citādāka stratēģija, bet interesants un kvalitatīvs futbols. Vācijai uzvarēt ļāva ļoti saliedēts kolektīvs, katrs spēlētājs zina, kas laukumā jādara. Šoreiz sākumsastāvā bija vairākas izmaiņas un zviedriem pat kļuva sarežģītāk – gatavojās, ka būs Mesuts Ezils, bet pēkšņi viņa nebija. Vācijai ir 20 labi spēlētāji un treneris var laist laukumā jebkuru. Aizsardzībā problēmas gan bija tās pašas, kas pret Meksiku, bet uzbrukumā bija piestrādāts pie tā, lai vairāk mestu bumbas aizsargiem aiz galvas un par spīti tik blīvai aizsardzībai atrada spraugas,” teica Riherts.

“Tunisija pret Beļģiju (2:5) mēģināja spēlēt atklātu futbolu, bet, ja tāda līmeņa meistariem iedod laiku un vietu, tad apturēt praktiski nav iespējams. Liekot lielāku uzsvaru uz aizsardzību, būtu pragmatiskāka spēle. Beļģiem grupa nav tā stiprākā, astotdaļfinālā droši vien būs pirmās problēmas. Argentīna iet pēc čempionu grafika – turnīra sākumā formas kritums, nesaskaņas, treneris meklē optimālo sastāvu, bet ar zvaigznēm netiek skaidrībā. Brazīlijai ir konkrēta vīzija, pieredzējuši aizsargi un vidējā līnija, bet uzbrukumā vien Neimars ir zvaigzne, turklāt arī vēl nav nobriedis lieliem tituliem,” piebilda Riherts.

Saistītie raksti
LA.lv