×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
28. aprīlis, 2016
Drukāt

“Rīkojums nr. 2” nebija nāves grēks, bet daudz ko mainīja, pārliecināts Zatlers (11)

Foto - LETAFoto - LETA

“Latvijas Avīzē” viesojās eksprezidents Valdis Zatlers. Pagājušnedēļ Zatlera kungs bijis Maskavā, iepazīstinot ar krieviski tulkoto grāmatu “Kas es esmu”, pēc tam Černobiļā piedalījās atomavārijas piemiņas pasākumos, un viņš ir rosīgs arī valsts sabiedriski politiskajā dzīvē. Ja vēl atceraties prezidenta “rīkojumu nr. 2”, tam 28. maijā būs piektā gadskārta.

“Jāatzīst, Reformu partijas laikā pieļāvu daudzas kļūdas. Nebija politiskās saglabāšanās instinkta. Gājām ideju, reformu virzienā, nedomājot, kā noturēties politikā,” intervijā saka Zatlers, tomēr uzsver, ka “rīkojums nr. 2”, kas beidzās ar Saeimas atlaišanu, daudz ko mainīja.

“Oponentu piedēvēto “legālo valsts apvērsumu” noraidu. Viss notika legāli, un šāda prezidenta rīcība nav ierakstāma nāves grēku sarakstos. Pēc rīkojuma iezīmējās politiskā līnija. Cilvēki ātri pieraduši, ka tika pieņemti virkne atklātību veicinoši likumi, kurpretī pašlaik šādas izmaiņas grūti izdarīt. Varbūt kļūs vieglāk, jo ZZS uzņēmusies politisko atbildību pēc “stiprināšanās” opozīcijā,” vērtē politiķis.

Viņaprāt, ZZS palūgs atskaiti par padarīto. “Vai nu ZZS kļūs par patriotisku partiju ar rīcībspēju visas valsts, ne tikai sponsoru labā, vai cietīs fiasko un vilsies paši sevī. Tas izšķirsies tuvākajos divos gados. Par “rīkojumu nr. 2″ neapmierinātie lielākoties ir tie, kuru intereses tas aizskāra un izjauca kārtību, pie kuras viņi bija pieraduši. Un neapmierinātie ir tie, kas uzskata, ka ar vienu rīkojumu var mainīt pilnīgi visu, kā ar revolūciju,” rezumē Zatlers.

Visu interviju ar Valdi Zatleru lasiet “Latvijas Avīzē” piektdien, 29. aprlī, vai E-izdevumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

  1. Priekš manis tu biji un esi kukuļņēmējs.|Tev bija jāsēž cietumā bet ne valsts vadībā.

  2. lepniba vispār tiek pieskaitita nāves grēkiem, un tikai galigs idiots nezin ka rīkojums bija kā atriebiba saeimai kas negribeja dakteri uz otru termiņu

  3. Ir tāds jēdziens: LIELUMMĀNIJA!

  4. nu, škelam pašam vairs nebija jākavē laiks Saeimā, vovas palika……..

  5. Cik grūti laiki,jābraukā uz Maskavu savu pasaku grāmatu pie mauzoleja andelēt.

  6. Būdams ķirurgs, Valsts Prezidents saprata, ka konservatīva terapija valsts sakartošanā bija neefektīva. Nācās rikoties radikāli – izgriezt pieaugošo strutu perēkli. Strutu baciļiem, kas Dievam žēl atkal savairojušies, protams, ir cits viedoklis.

  7. jaa un arii veel aakstiishanaas ar dziivoklja izveeli, braukaashana ar mercedess un konvoju ar baakuguniim, veel visaada meerkakjoshanaas. Tas ir labs darbinjsh

  8. Nu nevar un nevar zoodārznieks nomierināties! Uz nodokļu maksātāju rēķina dabūja glaunu dzīvokli prestižā vietā, limuzīnu ar šoferi un citus labumus, bet nekādi nevar mierīgi nosēdēt uz nodokļu maksātāju pleciem, vēl kaut ko gribās un gribās.

  9. Par muļķībām politikā jāmaksā. Biji prezidents, tagad politiskais līķis. Un, paldies Dievam.

  10. Kviec jau tie, kuriem rīkojums N.2 atņēma silīti…

Draugiem Facebook Twitter Google+