Mobilā versija
Brīdinājums +19.0°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
21. janvāris, 2015
Drukāt

Rīkos diskusiju par mākslinieka izpausmes brīvību (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Zīmējuma autors Džeimss Velmslijs (James Walmesley).

Tā kā pēc teroristu sarīkotās asinspirts franču satīriskā izdevuma “Charlie Hebdo” redakcijā aktualizējies jautājums par vārda brīvību, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes (LU SZF) Komunikācijas studiju nodaļa un portāls “Mans Medijs” ceturtdien, 22. janvārī, rīko diskusiju par tēmu – vārda brīvība, mākslinieka izpausmju brīvība – vai tur ir, var būt robežas, tabu? Francija un Latvija – vai ir atšķirības?

Kinozinātnieka, LU asociētā profesora Viktora Freiberga vadītajā diskusijā piedalīsies karikatūrists Māris Bišofs, teātra zinātniece Zane Radzobe, filozofs, portāla Satori.lv galvenais redaktors Ilmārs Šlāpins, animācijas filmu režisors un mākslinieks Edmunds Jansons.

Diskusija notiks 22. janvārī plkst. 14 LU SZF Berlina auditorijā, aicināts ikviens interesents. Tiešraide LU 2. kanālā, portālos Delfi, LSM, Satori un Providus.

Diskusijas video ierakstu būs iespējams noskatīties portālā “Mans Medijs”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+