Mobilā versija
+2.3°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
21. janvāris, 2015
Drukāt

Rīkos diskusiju par mākslinieka izpausmes brīvību (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Zīmējuma autors Džeimss Velmslijs (James Walmesley).

Tā kā pēc teroristu sarīkotās asinspirts franču satīriskā izdevuma “Charlie Hebdo” redakcijā aktualizējies jautājums par vārda brīvību, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes (LU SZF) Komunikācijas studiju nodaļa un portāls “Mans Medijs” ceturtdien, 22. janvārī, rīko diskusiju par tēmu – vārda brīvība, mākslinieka izpausmju brīvība – vai tur ir, var būt robežas, tabu? Francija un Latvija – vai ir atšķirības?

Kinozinātnieka, LU asociētā profesora Viktora Freiberga vadītajā diskusijā piedalīsies karikatūrists Māris Bišofs, teātra zinātniece Zane Radzobe, filozofs, portāla Satori.lv galvenais redaktors Ilmārs Šlāpins, animācijas filmu režisors un mākslinieks Edmunds Jansons.

Diskusija notiks 22. janvārī plkst. 14 LU SZF Berlina auditorijā, aicināts ikviens interesents. Tiešraide LU 2. kanālā, portālos Delfi, LSM, Satori un Providus.

Diskusijas video ierakstu būs iespējams noskatīties portālā “Mans Medijs”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Apbalvotas skaistākās pērnā gada grāmatasJau 24. reizi izvērtēts grāmatu vizuālais ietērps un sumināti laureāti, un šovakar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē pasniegtas grāmatu mākslas konkursa "Zelta ābele 2016" balvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+