×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
23. decembris, 2015
Drukāt

Rīkos koncertu Jāņa Vaišļas atbalstam

Foto - LetaFoto - Leta

Lai sniegtu atbalstu ceļotājam Jānim Vaišļam pirms ieplānotās sirds transplantācijas, biedrība “Labdarības lapa Snowflake” kopā ar Vaišļas draugiem pirmdien, 28. decembrī, rīkos speciālu koncertu, aģentūra BNS uzzināja organizācijā.

Koncertā klubā “9.vilnis” piedalīsies dažādu paaudžu un stilu mākslinieki, vēlot Jānim drīzu izveseļošanos. Šobrīd dalību koncertā jau apstiprinājis Juris Kulakovs, Liene Greifāne, Guntis Veits, Andris Lapiņš, Varis Vētra, Roberto Meloni, Vita Baļčunaite, Aivars Rakovskis&Bastards, Andris Bulis, Mārtiņš Kits, de Jorans, kā arī Asnāte Tarvide & Sandis Stapkēvičs, taču paredzams, ka dalībnieku skaits palielināsies. Pasākumu vadīs Valdis Melderis.

Biedrība “Labdarības lapa Snowflake” izveidota uz sociālā tīkla Facebook Labdarības labas “Snowflakes” bāzes. Šajā laikā palīdzēts vairāk kā 100 ģimenēm visā Latvijā, sagādājot viņām ne tikai apģērbu, mēbeles un citas sadzīves lietas, bet arī sniedzot finansiālu atbalstu gan ārstniecībai, gan citiem mērķiem. Biedrības valdes locekles Linda Freiberga un Inga Karlinska šā gada decembrī saņēma balvu “Gada brīvprātīgais Jelgavā 2015”.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka ziedojumu vākšana Vaišļas dzīvības glābšanai otrdien noslēgusies, jo ir saziedota nepieciešamā summa – 120 000 eiro. Vaišļa sirgst ar sirds amiloidozi. Slimība atklāta pavisam nesen un tā strauji progresē. Tuvāko četru nedēļu laikā viņam jāveic sirds transplantācija. Steidzamības dēļ donors jāmeklē visā Eiropā. Lai viņu uzņemtu rindā uz transplantāciju kāda no Eiropas klīnikām un veiktu transplantāciju, nepieciešami 120 000 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+