×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
20. oktobris, 2017
Drukāt

Rīkos mītiņu pret ieceri pāriet uz izglītību tikai latviešu valodā (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Pirmdien, 23.oktobrī, pie Izglītības un zinātnes (IZM) ministrijas notiks mītiņš pret Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa izteikumu, ka izglītība jānodrošina tikai latviešu valodā, noskaidroja Rīgas domē.

Mītiņš notiks no plkst.12 līdz 13, Vaļņu un Smilšu ielas krustojumā pie ministrijas ēkas. Kā galvenais mītiņa iemesls minēts Vējoņa 11.oktobra izteikums, kurā pausts, ka laika gaitā izglītība skolās būtu jānodrošina tikai un vienīgi latviešu valodā.

Iesnieguma pieteicējs ir privātpersona Degi Karajevs, kurš norādījis, ka protesta akcijā piedalīsies aptuveni 100 cilvēku.

Pieteikums Rīgas domē ir saņemts likumā noteiktajā kārtībā un nav saņemta informācija, kas liktu ieceri ierobežot.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. I express a resolute and categorical protest to the moderators of this website for conducting an open political censorship!!! Gentlemen moderators, you cynically violate the constitution of your own country! In accordance with the Constitution, in Latvia – freedom of speech and censorship is prohibited (art. 100)!!!

  2. Väcijä nemaz neienäktu prätä pat doma mäcit bernus turku valodä…käds mitinsh- to nemaz nav jädiskute- ir tikai viena valoda un tä ir LATVIESU

  3. Vējonis malacis, nebaidās teikt to, ko vairums domā gribi izglītību citā valodā, brauc uz to valsti 🙂

  4. Juutama veestnieciibas un ,,Krievijas pasaules” roka

Draugiem Facebook Twitter Google+