Latvijā
Sabiedrība

Rīkotāji piedāvās nākotnē Dziesmu un deju svētku biļetes izlozēt14

Foto – Timurs Subhankulovs

Lai neatkārtotu nepatīkamu pieredzi, biļetes uz Dziesmu un deju svētkiem nākotnē varētu izlozēt, šodien Latvijas Radio norādīja svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

Rīkotāji virzīs loterijas principu tālāk apspriešanai Dziesmu svētku kopienai un plašākai sabiedrībai ar mērķi panākt godīgu un saprotamu biļešu izplatīšanas modeli.

Visas biļešu iegādes procesa radītās neērtības Juhņēviča apzinās. Zināms, ka cilvēki pat divas dienas iepriekš gaidīja rindās, pārmetumi izskanēja arī par interneta rindas darbību. Svētku organizatori bija saņēmuši virkni sūdzību un jautājumu, kā arī aicina aizvien vērsties pie viņiem ar savām problēmām, lai vēlāk jautājumus varētu risināt ar pakalpojuma sniedzēju “Biļešu paradīzi”.

Juhņēviča sacīja, ka ir jādomā par godīgākiem un cieņpilnākiem risinājumiem biļešu izplatīšanā, jo sestdien piedzīvotais bija sāpīgs gan organizatoriem, gan cilvēkiem, kas stāvēja rindā un pavadīja ļoti daudz laika biļešu iegādē. Par iespējamu risinājumu uzskata izlozi.

“Šis jau ir dienaskārtības jautājums, kurā var spriest par nākotni. Pasaules prakse par izlozēm droši vien ir iespējama,” teica Juhņēviča.

Dziesmu svētku infrastruktūra būs attīstīta, sēdvietu skaits zināms un loterijas sarīkošana līdz ar to kļūst iespējama. Tajā pašā laikā tā jau ir pilnīgi cita veida pieeja un radikāls jaunums, par ko būtu ilgstoši un pārdomāti jākomunicē, sacīja svētku izpilddirektore.

Biļetes uz šovasar gaidāmajiem svētkiem ir pārdotas 17 no 19 maksas pasākumiem, un nedaudz mazāk kā puse pirkumu veikti internetā. Līdz sestdienas vakaram bija pārdota lielākā daļa jeb 86% kopējā biļešu apjoma.

LA.lv