×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
4. marts, 2018
Drukāt

Rīkotāji piedāvās nākotnē Dziesmu un deju svētku biļetes izlozēt (15)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Lai neatkārtotu nepatīkamu pieredzi, biļetes uz Dziesmu un deju svētkiem nākotnē varētu izlozēt, šodien Latvijas Radio norādīja svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

Rīkotāji virzīs loterijas principu tālāk apspriešanai Dziesmu svētku kopienai un plašākai sabiedrībai ar mērķi panākt godīgu un saprotamu biļešu izplatīšanas modeli.

Visas biļešu iegādes procesa radītās neērtības Juhņēviča apzinās. Zināms, ka cilvēki pat divas dienas iepriekš gaidīja rindās, pārmetumi izskanēja arī par interneta rindas darbību. Svētku organizatori bija saņēmuši virkni sūdzību un jautājumu, kā arī aicina aizvien vērsties pie viņiem ar savām problēmām, lai vēlāk jautājumus varētu risināt ar pakalpojuma sniedzēju “Biļešu paradīzi”.

Juhņēviča sacīja, ka ir jādomā par godīgākiem un cieņpilnākiem risinājumiem biļešu izplatīšanā, jo sestdien piedzīvotais bija sāpīgs gan organizatoriem, gan cilvēkiem, kas stāvēja rindā un pavadīja ļoti daudz laika biļešu iegādē. Par iespējamu risinājumu uzskata izlozi.

“Šis jau ir dienaskārtības jautājums, kurā var spriest par nākotni. Pasaules prakse par izlozēm droši vien ir iespējama,” teica Juhņēviča.

Dziesmu svētku infrastruktūra būs attīstīta, sēdvietu skaits zināms un loterijas sarīkošana līdz ar to kļūst iespējama. Tajā pašā laikā tā jau ir pilnīgi cita veida pieeja un radikāls jaunums, par ko būtu ilgstoši un pārdomāti jākomunicē, sacīja svētku izpilddirektore.

Biļetes uz šovasar gaidāmajiem svētkiem ir pārdotas 17 no 19 maksas pasākumiem, un nedaudz mazāk kā puse pirkumu veikti internetā. Līdz sestdienas vakaram bija pārdota lielākā daļa jeb 86% kopējā biļešu apjoma.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. neatstās tak profesionālo biļešu tirgotāju bandu bez maizes, tiem jau savi tūkstoši biļešu tiks jebkurā gadījumā .Jo tie no vismaz četrkārtīgās peļņas padalīsies .
  Arī izlozes laikā var imitēt sistēmas “uzkāršanos “

 2. Varbūt vienkārši koncertus vairāk uztaisīt, lai visiem pietiek Atbildēt

  ***

 3. … un nonāksim līdz maizes kukuļa izlozēšanai veikalā…

 4. Tāda siles būšana vien pēc skata. Ir tak elementāri tirgot personificētas biļetes (it kā uz “Pozitivus” jau bija). Biļetē – personas kods, un miers. Neej, tad atdod atpakaļ, saņem naudiņu atpakaļ, paņems tas kurš gribēs iet. Un nebūs iespēju spekulēt.

 5. Prātu arī būtu jālozē…. un patriotismu

 6. KO darīt tiem latviešiem, kas nopirkuši biļetes piem. no Austrālijas, lai tiktu uz Dziesmusvētkiem? Atbrauks uz tirgu vai pastaigāsies pa Vecrīgu? Nekaunība!!!!
  Varbūt Nākotnē varētu izlozēt arī kurš būs kultūras ministrs? ievēlēt jau mēs nevaram neko sakarīgu….

 7. Nav slikti rādītāji.
  100 gades atklāšana notiek šaurā, slēgtā lokā. Kur graustu prezidenti un citi šauri loki dedzīgās runas klāsta viens otram.
  Ušaka apenes. Biļetes notirgotas ekselenti.
  100gadi svinēsim visu gadu! Kāposts tam atvēlēts ne pa jokam. Marts jau rullē bet no svētku sajūtas ir tik vien kā no traģikomēdijas. Komēdijas gan tur maz un tikai tiem, kuri uz to var paskatīties ar smaidu.
  Tagad domās.
  Interesanta ir doma par loteriju. Nu piemēram, ģimenē ir četri cilvēki. Bet loterijā vinē tikai sieva. Forši, aizved sievu uz Rīgu, lai šamā skatās un pats ar bērniem sēdi maķītī, jeb nosit laiku gaidīdams. Kā sacīt jāsaka piedalies Ģimeni un Tautas vienojošā pasākumā?
  Nu bled & fak Jūs esat debīli un Jūsu debīlisms nav izsmeļams.
  Savā alkatībā esat prātu zaudējuši. Dziesmu & Deju svētki, kā arī Vienības velobrauciens jau ir tik vien kā naudas pumpis, bet muld par Tautas vienotības pasākumiem.
  Takš nekautrējaties. Līgo svētkiem, arī uzlieciet nodevu.

 8. Bet ko darīt tiem,kuri jau šovasar grib tikt uz Dziesmusvētku pasākumiem?Maksāt 250euro spekulantiem?Kāpēc netirgoja pa 1 biļetei katram?

 9. jādod iespēja tirgot dalībniekiem. Katram noteikts skaits.

 10. Galvu durvīs saspieduši?

 11. Tik tālu nu esam Atbildēt

  27 gadu laikā NAV spējuši atrisināt pat tādu jautājumu kā biļešu tirdzniecību uz Lielajiem Dziesmu svētkiem … Bery lepni tiks svinēta Latvijas 100-gade, kur šodienas aborigēniem ir VISMAZĀKIE nopelni pie valsts attīstības … Ti svētku rīkotāji, diriģenti un citi saņems algā 1 000-šus …

 12. Pareizāk būtu piedāvāt atkāpties kultūras ministrei Melbārdei.

 13. Lai domā, tik un tā neo-liberālisma ideoloģijas pārņemtos nekas neatturēs izdomāt jaunus peļņas gūšanas variantus! Par naudu, par lielu naudu un peļņas procentu dancos 99%!
  “Visu mūsu dzīvi tagad noteic veikals.” Rainis, 1925.

 14. Varbūt tikai daļa izlozē, jo tad jau vėl lielāka iespēja saņemt biļetes, kurus absolūti neinteresē pasākumi, bet biļešu pārdošana par daudz augstāku cenu

Draugiem Facebook Twitter Google+