×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
1. marts, 2016
Drukāt

Trillera “Saules apžilbinātie” režisors iedvesmu smēlies leģendārajā filmā “Baseins”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Filma “Saules apžilbinātie” (A Bigger Splash) ir žilbinošs un juteklisks iekāres, greizsirdības un rokenrola portrets uz Vidusjūras fona.

Filma “Saules apžilbinātie” ir par slavenību pāra, pazīstamas rokzvaigznes un režisora, atvaļinājumu un atveseļošanos saules lutinātā un nomaļā Itālijas salā. Atpūtnieku idilliskais miers tiek negaidīti iztraucēts, ierodoties rokzvaigznes bijušajam mīļākajam ar meitu. Tikšanās, kas uzjundī kaislības un greizsirdību, kļūst bīstama visiem iesaistītajiem.

Filmas režisoram Lukam Gvadanjīno un aktrisei Tildai Svintonei šis jau ir otrais kopprojekts. Aktrise filmējās režisora 2009. gada filmā “Es esmu mīlestība” ( I am Love), kas bija nominēta Kinoakadēmijas balvai “Oskars” par labākajiem kostīmiem.

Kā atklāj portāls “Skaties.lv”, filma veidota, iedvesmojoties no 1969. gada Žaka Dereja filmas “Baseins” (La Piscine/ The Swimming Pool). Filmas oriģinālajam nosaukumam “A Bigger Splash” ir tiešs sakars ar slavenā popart mākslinieka Deivida Hokneja tāda paša nosaukuma gleznu. Kaut sākotnēji bija iecerēta šī atsauce, vēlāk filmas veidotājiem nācās izņemt kadrus no Teita galerijas, kur šis darbs atrodas patlaban.

Filmu “Saules apžilbinātie” kinoteātros Latvijā izrādīs no 18. marta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+