×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
4. marts, 2013
Drukāt

“Rimi” apturējis “Rēzeknes gaļas kombināta” produkcijas tirdzniecību

Foto - LETAFoto - LETA

Veikalu tīkls “Rimi” visās trijās Baltijas valstīs ir apturējis Latvijas gaļas pārstrādes uzņēmuma “Rēzeknes gaļas kombināts” ražotās produkcijas, kuras sastāvā minēta liellopa gaļa, tirdzniecība, aģentūrai BNS pavēstīja mazumtirgotāja “Rimi Latvia” vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Podskočija.

Pēc viņas teiktā, “Rimi” apturējis produktu tirdzniecību, jo Lietuvas Pārtikas un veterinārā dienesta analīzes atklājušas zirga gaļu produktos, kuru marķējumā tā netika uzrādīta.

Latvijas Pārtikas un veterinārā dienesta Sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Meistere aģentūrai BNS pastāstīja, ka PVD ir pieprasījis Lietuvas kompetentajai uzraudzības iestādei informāciju par atklāto. “PVD jau veic pārbaudes “Rēzeknes gaļas kombinātā”. Tostarp tiek pārbaudīta šajā ziņojumā minētā informācija. Tiklīdz PVD saņems oficiālu informāciju, kā arī būs zināmi pārbaužu rezultāti, PVD par to informēs,” sacīja Meistere.

“Rēzeknes gaļas kombināta” komentāru aģentūrai BNS līdz šim nav izdevies iegūt.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Eiropā plašu rezonansi guvušais zirga gaļas skandāls ir sasniedzis arī Latviju. Pārtikas un veterinārais dienests pagājušajā nedēļā paziņoja, ka Latvijas gaļas pārstrādes uzņēmumu “Forevers” un “Kuršu zeme” produktu sastāvā ir atklāta zirga gaļa, lai gan tā marķējumā nav norādīta.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+