Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
3. janvāris, 2014
Drukāt

“Rimi” dāvanu karti 10 latu vērtībā pielīdzina 10 eiro; skaidro ar individuālu kļūdu

Foto-LETAFoto-LETA

Mazumtirdzniecības tīkla “Rimi Latvija” (“Rimi”) veikalā tirdzniecības centrā “Galerija Riga” kāda pircēja ceturtdien vēlējās norēķināties par pirkumiem ar dāvanu karti desmit latu vērtībā, bet kasē tika norādīts, ka dāvanu kartes vērtība pēc valūtas maiņas ir pielīdzināma desmit eiro, novēroja aģentūra BNS.

“Rimi” vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Podskočija teica, ka naudas līdzekļu konvertācija dāvanu kartēs “Rimi” veikalos notiek atbilstoši oficiālajam kursam, tāpēc šajā gadījumā tā bijusi kasieres kļūme, kas ir individuāls gadījums un uzņēmums raudzīsies, lai līdzīgi gadījumi neatkārtotos.

Viņa arī atzīmēja, ka pēc notikušā kasierēm atgādināts kā rīkoties situācijās, kad dāvanu kartēs vērtība ir norādīta latos. Podskočija arī piebilda – tā kā pārdevējiem pirmajās dienās pēc eiro ieviešanas ar jauno valūtu ir grūtāk aprast, uzņēmums lūdz pircējus izturēties saprotoši.

Savukārt Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) pārstāve Ilze Žunde sacīja, ka centrs pirmajās dienās kopš eiro ieviešanas nav saņēmis sūdzības par nepareizi konvertētiem naudas līdzekļiem dāvanu kartēs.

Latvija trešdien, 1.janvārī kļuva par 18. eiro zonas valsti.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+