×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
25. janvāris, 2017
Drukāt

“Rimi” komentē aizliegumu atvērt veikalu “Dominā”

"Rimi Latvia" valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais un "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite piedalās preses konferencē, kurā informē par "Rimi Baltic" jaunā loģistikas centra būvniecības plāniem, tā ietekmi uz uzņēmuma un nozares attīstību tuvākajā nākotnē. Foto - LETA"Rimi Latvia" valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais un "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite piedalās preses konferencē, kurā informē par "Rimi Baltic" jaunā loģistikas centra būvniecības plāniem, tā ietekmi uz uzņēmuma un nozares attīstību tuvākajā nākotnē. Foto - LETA

Konkurences padomes (KP) lēmums aizliegt “Rimi” veikala atvēršanu tirdzniecības centrā “Domina Shopping” ir nesamērīgs, šodien žurnālistiem atzina SIA “Rimi Latvia” valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

Viņš gan piebilda, ka uzņēmums joprojām vēl izskata un vērtē KP sagatavoto ziņojumu un padomes lēmuma argumentus, taču Turlais personīgi uzskata, ka KP lēmums ir nesamērīgs. Izskatot KP materiālu, uzņēmums lems, vai pārsūdzēt šo lēmumu.

KP iepriekš “Rimi” bija devusi četrus mēnešus, lai uzņēmums iesniegtu papildus priekšlikumus situācijas atrisināšanai, piemēram, atsakoties no līdzvērtīgiem aktīviem. “Rimi” šo iespēju neizmantoja.

Kā norādīja Turlais, līdz šim atvērtie un strādājošie uzņēmuma veikali, par kuru slēgšanu teorētiski būtu jālemj, ir rentabli, tāpēc “Rimi Latvia” neredz iemeslus tos slēgt, lai izpildītu KP prasību, kas paredzētu atteikšanos no kādiem aktīviem.

Jautāts par “Rimi” attīstības plāniem šim gada, Turlais teica, ka šogad nav plānota aktīva veikalu tīkla paplašināšana. “Lai arī, neskatoties uz iedzīvotāju skaita samazināšanos, Latvijā vēl ir vietas, kur mēs varētu attīstīties, tomēr šogad mums nav plāns agresīvai tīkla paplašināšanai,” teica Turlais.

“Rimi Latvia” šogad pievērsīsies esošo veikalu darbības efektivizācijai, piebilda Turlais.
Kā ziņots, KP aizliegusi Rīgas tirdzniecības centrā “Domina Shopping” atvērt “Rimi” lielveikalu.

Jau ziņots, ka Konkurences padome paziņojusi par savu lēmumu par “Rimi” veikala atvēršanu “DOMINA Shopping” telpās.

“Pirmo reizi astoņu gadu laikā esam pieņēmuši aizliedzošu lēmumu – ņemot vērā šī darījuma būtisko kaitējumu konkurencei, kas vēl vairāk nostiprinātu “Rimi” pozīcijas tirgū un samazinātu citu konkurentu iespējas efektīvi konkurēt, lēmām par darījuma aizliegšanu,” intervijā “LA” pavēstīja padomes priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+