×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
2. jūlijs, 2012
Drukāt

“Rimi” veikalos pieejama jaunā kartupeļu raža

Foto-LETAFoto-LETA

“Rimi” veikalos visā Latvijā iespējams iegādāties jauno Latvijā audzēto kartupeļu ražu, kuru piegādā kooperatīvā sabiedrība “Mūsmāju dārzeņi”, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Rimi” pārstāve Ance Briede. Viņa norādīja, ka jaunie pašmāju kartupeļi maksā 42 santīmus par kilogramu un tie ir nopērkami gan pusotra kilograma iepakojumos, gan izsveramā veidā.

Tāpat “Rimi” veikalos pircējiem jau pieejamas jaunās bietes ar lapām, sīpoli ar lokiem, kabači, kāposti, dilles un jaunie zirnīši. Savukārt lielākajos “Rimi” hipermārketos nopērkami arī jaunie brokoļi, to cena ir 1,39 lati par kilogramu, atzīmēja Briede.

Plānots, ka tuvāko nedēļu laikā Rimi plauktus papildinās vēl virkne vietējo saimniecību audzēto produktu, piebilda Briede.

Dārzeņu audzētāju kooperatīva “Mūsmāju dārzeņi” valdes priekšsēdētāja Edīte Strazdiņa, komentējot jauno kartupeļu ražu, stāstīja, ka, salīdzinot ar pagājušo gadu, šogad lietainā laika dēļ jaunā kartupeļu raža ir ienākusies divas nedēļas vēlāk. Pērn pirmie jaunie kartupeļi tika novākti jau pirms Līgo svētkiem, šogad tie tika novākti pēc Jāņiem.

Briede vēstīja, ka pērn “Rimi” veikalos kartupeļu pārdošanas apjomi bijuši gandrīz divas reizes lielāki nekā tādiem graudaugu produktiem kā makaroni, rīsi un griķi kopā.

Savukārt “Rimi Latvia” pārstāve Zane Eniņa klāstīja, ka pircējiem kartupeļi vienmēr ir bijuši lielā cieņā. Piemēram, pērn līdz ar jaunās ražas parādīšanos veikalu plauktos kartupeļu pārdošanas apjomi palielinājušies trīs reizes.

Savukārt šogad, gaidot jaunās kartupeļu ražas parādīšanos veikalos, pircēji labprāt iegādājas gan importa jaunos kartupeļus, gan Latvijā audzēto pērnā gada ražu. Līdz ar to, salīdzinot attiecīgos laika periodus pērn un šogad, šajā jūnijā esam pārdevuši divas reizes vairāk iepriekšējās ražas kartupeļu, komentējot kartupeļu pārdošanas apjomus, sacīja Eniņa.

Jauno Latvijā audzēto kartupeļu ražu “Rimi” veikalos visā Latvijā iespējams iegādāties no 29.jūnija.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+