×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
5. aprīlis, 2017
Drukāt

Rimšēviča alga augusi par 14 000 eiro (19)

Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs. Foto - LETALatvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs. Foto - LETA

Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs pērn algā centrālajā bankā saņēma 150 824 eiro, kas ir par 13 187 eiro vairāk nekā 2015.gadā, kad Latvijas Bankas prezidents saņēma 137 007 eiro, liecina viņa Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā valsts amatpersonas ienākumu deklarācija par 2016.gadu.

Tāpat pērn par vairāk nekā 100 000 eiro sarukušas Latvijas Bankas prezidenta parādsaistības – no 197 012 eiro 2015.gadā līdz 96 646 eiro pagājušajā gadā.

Pērn Rimšēvičs deklarējis nekonkretizētus 40 500 eiro ienākumus no Marijas Sotnikovas, savukārt “Nordea Bank AB Latvijas filiāle” procentos izmaksājusi 228 eiro.

Rimšēvičs arī deklarējis bezskaidras naudas uzkrājumus 67 133 eiro Latvijas Bankā, 20 246 eiro – AS “Swedbank” un 8228 eiro – “Nordea Bank AB Latvijas filiāle”.

Latvijas Bankas prezidenta lietošanā ir 2008.gada vieglā automašīna “Audi A8”.

Rimšēvičs deklarējis vairākus viņam piederošus nekustamos īpašumus – zemi un dzīvokli Jūrmalā, divas zemes vienības un ēku Garkalnes novadā, trīs zemes vienības un ēku Jūrkalnes pagastā.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Kad beidzot valsts iestādēm noteiks algu griestus.Mums naudas nav nekam ne ārstiem,ne pensijām bet šiem liekēžiem ir.Dibina tikai jaunas institūcijas ceļ kungiem un kundzēm algas,Tas nekas ka mums valstī ir 7000 lieki ierēdņi kurus Krieviņš gribēja likvedēt, To gan premjers nepieļļava kur tad valdēs u.c.ielektie paliks taču pašu čomi.

 2. Tāda ir reņģēdāju politika, diemžēl. Esam taču paši bagātie, par citām aviosabiedrībām.

 3. Un es visu laiku prātoju,ko tik strauji pieauga vidējais atalgojums valstī,tā arī bija,kad deputātiem pieauga atalgojums,tad vidējais atalgojums valstī pieauga ļoti liels.

 4. Bet kā būtu ar izteicienu “a roža ne tresnet?”

 5. Turies, Ilmār, tur augšā gan jau būs labāk!

 6. Švakri jau ir, bet nu tu turies!!

 7. Algas priekšniekiem aug-nodokļi samazinās!

 8. Velns ar ārā, ko viņš par tādu algu dara?

 9. Nu ko teikt: mīļi!

 10. Šī ziņa iet roku rokā ar ziņu par to, ka trešdaļa Latvijas iedzīvotāju netiek galā ar saviem maksājumiem. Kā Tu jūties, Ilmār?!

 11. Suvenīru kaltuves pļurkšķis “algu” sev nosaka pats cik ienāk prātā…

 12. Samazinot viņam IIN tikai par vienu procentu! Par cik pieaugs samazinot nodokli vēl par trīs procentiem? Un par cik pieaugs alga LB apkopējai?

 13. Nu kā tad izdzīvot, sviests taču maksā jau 2 eiro par paciņu !!!!!

 14. Lai Latvijas Bankai būtu tā pavairāk naudas, varētu apvienot ar Valsts Kasi … I. Rimšēvičs varētu cerēt uz vēl lielāku atalgojuma pieaugumu … DDDD …

 15. 4.maija Latviju pārvalda pastulbi cilvēki Atbildēt

  Parazīts, kurš dzīvo uz nodokļu maksātāja pleciem! Šādu parazītu dēļ var uzskatīt, ka Latvija ir neizdevusies valsts priekš parastajiem latviešiem un vienkāršajiem strādniekiem, bet izdevusies – priekš tiem, kuri barojas no siles.

 16. Kopš Valdis Dombrovskis, Andris Vilks un pārējie līdzskrējēji, pretēji tautas vairākuma viedoklim, likvidēja Latu, nav saprotams, ko šī iestāde (Briseles bankas Latvijas filiāle) dara?! Izņemot to, ka regulāri tirgojas ar jaunizkaltām monētām, bet vai par to no nodokļu maksātājiem būtu katru gadu jāatdod 17 miljonus (!!!!) ?!

  • Mušas atsevišķi un gaļu atsevišķi! Eiro ieviešana Latvijā nebija kremļa interesēs bet prokremliskam mēslam, Dombrovskim, tur nebija izšķirošā loma. Par Rimševiču piekrītu, kopš eiro ieviešana Latvijas bankas funkciju apjoms ir krities par 80%, attiecīgi arī tās prezidenta algai bija būtiski jāsamazinās.

 17. Bļin, PAR KO??????????????????????????????????????

Draugiem Facebook Twitter Google+