Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
28. septembris, 2016
Drukāt

Rimšēvičs: daudzi joprojām dzīvo ar mazāku algu nekā 2008.gadā (6)

LETALETA

Daudzi cilvēki vēl joprojām dzīvo ar mazāku algu nekā saņēma 2008.gadā, atzinis Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs. Pēc viņa vārdiem, algu palielināšana ir svēta lieta, bet tā nevar notikt uz kredīta.

“Algu palielināšana ir absolūti svēta lieta, algas ir jāpalielina, daudzi cilvēki vēl joprojām dzīvo ar mazāku algu nekā 2008.gadā, par to nav jautājums. Svarīgi ir, lai būtu no kā samaksāt šo algu, lai mēs neņemtu vienkārši kredītu un kredītu neizmaksātu algā,” viņš norādīja trešdien intervijā Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāmai”.

Runājot par 2017.gada budžeta veidošanas procesu, Rimšēvičs vērtēja, ka valdības vadītājs ir izdarījis visu, lai noturētu budžetu saprātīgā un konstruktīvā rāmī, esot atmesta virkne nepamatotu priekšlikumu. “Līdz šim ir sadalīta tā nauda, kas ir nopelnīta un ir izdevies noturēties salīdzinoši nelielā budžeta deficītā, proti, ap 1%,” viņš sacīja.

Finanšu ministre nākamā gada budžeta un pavadošo likumu projektus plāno iesniegt Saeimā 14.oktobrī, savukārt valdībā budžetu apstiprināt plānots 13.oktobrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Esam tak izglābuši visus bankrotināto komercbanku īpašnieku un ģimenes locekļu no savām bankām izgrābtos naudas līdzekļus. Taču drusku vieglāk arī tautai uzzinot, ka iestājies miers, un ka arī kādreizējo banku uzraugu dinastija fuktukā tagad arī ir laimīgi pensionāri.

 2. Ilmārs kāpj tribīnē vai ik dienu. Un šīs rūpes par nabagiem(?) … Vai tik netaisās par minprezi?

 3. “Bagāts viņš, bet mīkstu sirdi: / Dzird par grūtdienīšu raudām,
  Tūdaļ kabatā bāž roku, / Izvelk savu – nēzdodziņu. ” Rainis / Labdaris /

 4. Izņemot viņu!!!

 5. beidziet reklamēt šo nelieti! Atbildēt

  Visās malās spiežās ziņas par “labo” bruņinieku ilmāru rimšēviču, bet tikai šie pasūtījuma labi apmaksātie raksti nepasaka patiesību. Proti, ka šis glumais, sava labuma meklējošais jampampiņš neko nav darījis 10 gadus atpakaļ, redzot aizņemtās naudas un izsniegto kredītu nenormālo starpību ar katras bankas kapitāla lielumu. Kur ir salīdzinājums par algām Latvijas Bankā ar vidējo algu Latvijā? Kur? Vadošajiem Bankas darbiniekiem 2009 gadā vidējā alga bija 70 līdz 90 tūkstoši latu! Un šis nelietis vēl uzdrīkstās līdzjūtīgi runāt par tautu? Nelietis un tikai! Pretīgi, ja konservatīva plašsaziņa – LA – baro un uztur individuālisma/liberālisma idejas

  • Rimšēvičs ir prātīgs cilvēks Atbildēt

   Kurš ir spējis valsti izmanevrēt caur bankrota krācēm. Par to neviens vińam nesaka paldies bet organizētā veidā lamā un lād. Latvijai nebija paredzēts izdzīvot financiālo krīzi. Tas bija sava veida valsts apvērsums bet financiālā plāksnē. Tas, ka mēs vēl pastāvam ir mūsu “veiksmes stāsts” un daudziem tas nemaz nepatīk.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+