×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
28. septembris, 2016
Drukāt

Rimšēvičs: daudzi joprojām dzīvo ar mazāku algu nekā 2008.gadā (6)

LETALETA

Daudzi cilvēki vēl joprojām dzīvo ar mazāku algu nekā saņēma 2008.gadā, atzinis Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs. Pēc viņa vārdiem, algu palielināšana ir svēta lieta, bet tā nevar notikt uz kredīta.

“Algu palielināšana ir absolūti svēta lieta, algas ir jāpalielina, daudzi cilvēki vēl joprojām dzīvo ar mazāku algu nekā 2008.gadā, par to nav jautājums. Svarīgi ir, lai būtu no kā samaksāt šo algu, lai mēs neņemtu vienkārši kredītu un kredītu neizmaksātu algā,” viņš norādīja trešdien intervijā Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāmai”.

Runājot par 2017.gada budžeta veidošanas procesu, Rimšēvičs vērtēja, ka valdības vadītājs ir izdarījis visu, lai noturētu budžetu saprātīgā un konstruktīvā rāmī, esot atmesta virkne nepamatotu priekšlikumu. “Līdz šim ir sadalīta tā nauda, kas ir nopelnīta un ir izdevies noturēties salīdzinoši nelielā budžeta deficītā, proti, ap 1%,” viņš sacīja.

Finanšu ministre nākamā gada budžeta un pavadošo likumu projektus plāno iesniegt Saeimā 14.oktobrī, savukārt valdībā budžetu apstiprināt plānots 13.oktobrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Esam tak izglābuši visus bankrotināto komercbanku īpašnieku un ģimenes locekļu no savām bankām izgrābtos naudas līdzekļus. Taču drusku vieglāk arī tautai uzzinot, ka iestājies miers, un ka arī kādreizējo banku uzraugu dinastija fuktukā tagad arī ir laimīgi pensionāri.

 2. Ilmārs kāpj tribīnē vai ik dienu. Un šīs rūpes par nabagiem(?) … Vai tik netaisās par minprezi?

 3. “Bagāts viņš, bet mīkstu sirdi: / Dzird par grūtdienīšu raudām,
  Tūdaļ kabatā bāž roku, / Izvelk savu – nēzdodziņu. ” Rainis / Labdaris /

 4. Izņemot viņu!!!

 5. beidziet reklamēt šo nelieti! Atbildēt

  Visās malās spiežās ziņas par “labo” bruņinieku ilmāru rimšēviču, bet tikai šie pasūtījuma labi apmaksātie raksti nepasaka patiesību. Proti, ka šis glumais, sava labuma meklējošais jampampiņš neko nav darījis 10 gadus atpakaļ, redzot aizņemtās naudas un izsniegto kredītu nenormālo starpību ar katras bankas kapitāla lielumu. Kur ir salīdzinājums par algām Latvijas Bankā ar vidējo algu Latvijā? Kur? Vadošajiem Bankas darbiniekiem 2009 gadā vidējā alga bija 70 līdz 90 tūkstoši latu! Un šis nelietis vēl uzdrīkstās līdzjūtīgi runāt par tautu? Nelietis un tikai! Pretīgi, ja konservatīva plašsaziņa – LA – baro un uztur individuālisma/liberālisma idejas

  • Rimšēvičs ir prātīgs cilvēks Atbildēt

   Kurš ir spējis valsti izmanevrēt caur bankrota krācēm. Par to neviens vińam nesaka paldies bet organizētā veidā lamā un lād. Latvijai nebija paredzēts izdzīvot financiālo krīzi. Tas bija sava veida valsts apvērsums bet financiālā plāksnē. Tas, ka mēs vēl pastāvam ir mūsu “veiksmes stāsts” un daudziem tas nemaz nepatīk.

Draugiem Facebook Twitter Google+