Mobilā versija
+4.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
13. maijs, 2015
Drukāt

Rinkēviča izteikumu vērtēšana nav darba kārtībā (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Vairāki “LA” lasītāji vērsušies redakcijā un pauduši sašutumu, ka sanāk nesmuki:  “Vienotība” pirms prezidenta vēlēšanām nav atrisinājusi jautājumu par tās biedra, ārlietu ministra Edgara Rinkēviča provokatīvo vēršanos pret koalīcijas partneri – Nacionālo apvienību.

Atgādināšu, ka aprīļa sākumā ārlietu ministrs savā mikroblogošanas vietnes “Twitter” kontā ierakstīja: “Mani neizbrīna SC & NA kopošanās par tikumību, jo viņu mērķis nav brīva Latvija, bet totalitāra valsts, kuru pēc tam var nodot Kremlim.” Vēlāk asi par šiem ministra izteikumiem izteicās NA politiķi, nosodot ministra vēršanos pret koalīcijas partneriem.

Ir pagājis mēnesis, noris aktīva prezidenta amata kandidāta meklēšana, taču ministra izteikumus “Vienotība” vēl nav skatījusi un vērtējusi. Partijas preses sekretāre Laila Timrota man pastāstīja, ka neviens no “Vienotības” biedriem nav vērsies, lai ministra izteikumus iztirzātu partijas iekšienē, līdz ar to šis jautājums nav partijas darba kārtībā.

L. Timrota sacīja, ka neesot arī ziņu, ka kāds no partijas biedriem būtu rosinājis ārlietu ministra izteikumus izskatīt “Vienotības” Ētikas komisijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Eiropas sabrukuma pamatā ir perversu personu pielaide valsts pārvaldei – viņi uzvedas agresīvi un histēriski, nerēķinoties ar vairākuma interesēm.
  Nopietnāk vajadzētu analizēt sabiedrības attīstības procesus, t.sk. globālos!
  Man personīgi ir nopietnas bažas par Latvijas nākotni.

  Diemžēl man jāatzīst, ka uz šodien krievu tautības cilvēki ir vairāk nobažījušies un cīnās par mūsu bērnu nākotni (rod.lv)!
  Ar ES fondu palīdzību tiek stimulētas NVO, kuras veic mērķtiecīgu darbu, lai vairāk mūsu valstī būtu rinkevičveidīgo, tā vietā, lai palīdzētu ģimenēm ar bērniem!
  Kauns par mūsu liberālo partiju pārstāvjiem, kuri visus šo gadus ir prihvatizējuši, shēmojuši un stiprinājuši varas pozīcijas, ar katru gadu vairāk un vairāk mazinot iedzīvotāju tiesibas un cerības uz normālu dzīvi.

  Par Vienotības deputātiem vispār nav komentāru –
  Vienotība ciniski pasludina veselības aprūpi par prioritāti un nekavējoties samazina nozares finansējumu!
  Supper!!!

 2. Pareizi! Valdības darbs nav tenku pārcilāšana ,lai izdabātu katrai aitai…

 3. bet vajadzētu ielikt darba kārtībā.Cik ilgi tas turpināsies . Derētu atsaukt dažu labu deputātu

 4. Kopošanās katram sava.

 5. … Vienotiba sev rok kapu … nespejot VELREIZ pieradit pat sadu LATVISKU pamattikumibu GODIGUMU, ar sis SITUACIJAS atrisinajumu … bet esam jau pieradusi pie vinu divkosibam … !!!

  … Un liekas, ka KAUTREJOTIES ATZITIES PAR SAVU MULKIBU, sliktaka gadijuetu ideologiski iezombetu MELIBU, iedomigais Rinkevics pats pierada, ka vinam trukst PAT VAIRAKI latviskas tikumibas atributi: GUDRIBA, GODA VALODA,TAISNIBAS IZJUTA, PATIESIBAS VERTEJUMS, LABAIS PRATS UN LABA GRIBESANA …

 6. Viss zem paklāja !

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (47)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+