×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
10. novembris, 2014
Drukāt

Rinkēvičs “iznāk no skapja”. Arī citās valstīs – homoseksuāli ministri un premjeri (47)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

“Mūsu valstij ir jārada tiesisks regulējums visu veidu partnerattiecībām, cīnīšos par to, zinu, ka tūliņ būs megahistērja, bet #Proudtobegay,” tā vietnē “Twitter” ceturtdien paziņoja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, un tūlīt sekoja vēl viens viņa ieraksts angļu valodā: “Lepni paziņoju, ka esmu gejs. Veiksmi jums visiem.”

Daudzi uzslavē ministra drosmi. Viņa partijas biedre Ilze Viņķele jau plāno, kā šo situāciju varētu izmantot politiski: “Apņēmos un domas neesmu mainījusi – šajā Saeimas sasaukumā uzrakstīt dzimumneitrālu kopdzīves regulējuma likumu.” E. Rinkēviču apsveicis arī politiskais konkurents, Rīgas mērs Nils Ušakovs, rak­stot: “Godīga rīcība. Apsveicami. Novēlu veiksmi darbā un privātajā dzīvē!” Citi toties spriež, ka seksuālā orientācija un tās atklāšana nav nekas nosodāms, bet vai tiešām ar to būtu īpaši jālepojas? Un kāpēc Rinkēvičs “neiznāca no skapja” (šis apzīmējums tiek lietots, ja kāda pazīstama persona atklāj savu netradicionālo orientāciju) jau pirms Saeimas vēlēšanām?

“Nevaru iepriecināt – neviens mani nespieda,” atbildot uz jautājumu par iespējamiem iemesliem atklātībai, intervijā Latvijas Radio piektdien sacīja E. Rinkēvičs. Lēmumu viņš pieņēmis, reaģējot uz diskusijām, kas notiek Latvijas sabiedrībā un politikā, kā arī neatrisināto jautājumu par partnerattiecību tiesisko regulējumu. Viņš uzsvēra, ka nerunā par viendzimuma laulībām, bet gan par partnerattiecību regulējumu.

Starptautiskās atbalsis

ASV diplomātiskās misijas vadītāja Latvijā Šārona Hadsone-Dīna izteikusi cieņu Latvijas ārlietu ministram: “Kā vienmēr ASV vēstniecība ir lepna par spēcīgo partnerību ar jums.” No citu valstu politiķiem E. Rinkēviču apsveicis Igaunijas prezidents Tomass Hen­driks Ilvess, kura valstī nesen atļauts reģistrēt viendzimuma partnerattiecības. Igaunijas prezidents uzsver: “Ļoti drosmīgs vīrs un ļoti labs ārlietu ministrs.” Arī Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkēvičs raksta: “Mans draugs Edgar, apbrīnoju tavu drosmi un tavu patiesumu.”

Notikušo pamanījuši pasaules mediji. Piemēram, ASV laikraksts “The Washington Post” raksta, ka ministra paziņojums lauzis barjeru Austrum­eiropas sociāli konservatīvajā politiskajā arēnā. “Paziņojums acumirklī deva geju tiesību aizstāvjiem prominentu balsi postpadomju Eiropā. Reģions, kur atklātas geju publiskās amatpersonas ir retums, ir bijis būtiski atpalicis aiz ASV un Rietumeiropas viendzimuma attiecību pieņemšanā,” raksta ASV laikraksts. Tālāk rakstā tiek atzīmēts, ka Latvijas prezidentūra ES Padomē būs iespēja E. Rinkēvičam iestāties par lielāku iecietību attiecībā uz viendzimuma attiecībām.

Luksemburgas premjers Ksavjers Bettels (no labās) ne tikai ir publiski atzinis, ka ir gejs, bet ar savu partneri iziet arī sabiedrībā. "Es neesmu geju ministrs. Es darbojos politikā par labu visiem cilvēkiem nevis tikai vienai lobiju grupai," kādā intervijā teicis K. Bettels un piebildis: "Cilvēkiem ir vienalga, ko jūs darāt dienas beigās."Luksemburgas premjers Ksavjers Bettels (no labās) ne tikai ir publiski atzinis, ka ir gejs, bet ar savu partneri iziet arī sabiedrībā. "Es neesmu geju ministrs. Es darbojos politikā par labu visiem cilvēkiem nevis tikai vienai lobiju grupai," kādā intervijā teicis K. Bettels un piebildis: "Cilvēkiem ir vienalga, ko jūs darāt dienas beigās."

Geji – premjeri, ministri

Eiropā pazīstamākais homoseksuālās orientācijas politiķis ir bijušais Vācijas ārlietu ministrs Gido Vestervelle, kurš publiski par to paziņoja 2004. gadā. Viņš kopš 2010. gada septembra dzīvo reģistrētās partenerattiecībās ar menedžeri Mihaēlu Mroncu. Homoseksuālu orientāciju ir atzinis arī Berlīnes mērs Klauss Vovereits. “Es esmu gejs – un tas tā ir arī labi!” paziņoja K. Vovereits. Vācijas sabiedrība Vovereita soli uztvēra saprotoši, un tas pavēra ceļu daudziem homoseksuāliem cilvēkiem nākt klajā ar paziņojumiem par savu orientāciju. Pirmā homoseksuālā valdības vadītāja modernajā vēsturē ir bijusī Islandes premjere Johanna Sigurdardotira, kura amatā bija no 2009. līdz 2013. gada maijam. Iepriekš viņa bija precējusies ar vīrieti, viņu laulībā uzauga divi bērni, taču vēlāk atklājās, ka patiesībā viņa ir lesbiete. Sigurdardotira ar savu partneri Jonīnu Leosdotiru 2010. gadā bija viena no pirmajiem pāriem, kas reģistrēja viendzimuma laulību Islandē.

Arī bijušais Beļģijas premjers Elio di Rupo ir gejs. Viņš par savu homoseksualitāti paziņoja jau 1996. gadā. Trešais atklātais homoseksuālists, kurš kļuvis par valdības vadītāju, ir pašreizējais Luksemburgas premjers Ksavjers Betels, kura laulības ar partneri Gotjē Desteneju iecerētas nākamā gada sākumā, kad Luksemburgā šāda iespēja būs pieejama.

Pievienot komentāru

Komentāri (47)

 1. Ja runājam par citām valstīm Atbildēt

  Kapēc mūs tik maz satrauc,piemēram,ka no visām 28 ES valstīm vienīgi Latvijā joprojām nav pat obligātās veselības apdrošināšanas?

 2. Citās valstīs arī PVN likme pārtikai ir daudzkārt zemāka! Vai labāk nebūtu sekot šādam piemēram?

 3. Dievs jau dazhus ir sodiijis ,atnjemot vinjiem praatu…;ne jau geji ir nicinaami ,bet dazhu cilveeku samaitaataa domaashana….

 4. Perversolegalizācija Atbildēt

  Informācijas telpu lielajos medijos pārņēmušie streipi, cihanovičas, kažokas un citi perversiju atbalstītāji mums gandrīz vai ik dienas stāsta, ka visa progresīvā cilvēce pavisam dabiskā veidā esot pieņēmusi geju subkultūru, viņu tiesības stāties laulībā, adoptēt bērnus un izplatīt savas seksuālās orientācijas propagandu skolās un pat bērnudārzos. Mums stāsta, ka tas viss pieder pie lietu dabiskās gaitas. Mums melo.Amerikāņu sociologs Džozefs Overtons (Joseph P. Overton (1960-2003)) aprakstīja tehnoloģiju, ar kuru soli pa solim var mainīt sabiedrības attieksmi pret tās pamatprincipiem [ t.s. „Overtona logs” – vairāku pakāpju sociālo izmaiņu modelis sabiedrībā kategoriski nepieņemamu parādību normalizācijai un praktiskai ieviešanai]. Viņš atklāj kā pilnīgi nepieņemamas idejas tiek izvilktas no visnicināmākās kloākas, nomazgātas un tad iestrādātas tiesību aktos.Tā ir nevis vienkārša smadzeņu skalošana, bet izsmalcinātāka tehnoloģija. Efektīvu un iedarbīgu to padara konsekventā un sistemātiskā tās piemērošana, ļaužu vairumam to pat nepamanot. Bet cilvēku sabiedrību iznīcināšanā šādas tehnoloģijas var būt efektīvākas par kodollādiņu.Overtons rāda, ka sabiedrībā katrai idejai vai problēmai ir tā sauktais iespēju logs. Tas ietver sevī tādu politisko ideju loku, kurā tās uzskatāmas par pieņemamām, pamatojoties uz pašreizējo sabiedrības viedokli un attieksmi, kas politiķiem stingri jāievēro, lai tos nevainotu pārmērīgā radikālismā un ekstrēmismā. Loga pārbīde notiek, nevis mainoties politiķu idejām, bet gan tad, kad idejas jau mainījušas sabiedrību, kura balso par šiem politiķiem.

 5. Perversolegalizācija Atbildēt

  Pirmais posms – “No neiedomājamā uz radikālo” Mērķis: noņemt parādībai apspriešanas tabu, paust parādību pēc iespējas plašākam cilvēku lokam, diskusijas par parādību pārvērst par parastu lietu, tad piešķirt šīm diskusijām svarīgumu. Ar šo nolūku parādību ieved informācijas laukā kā izaicinoši radikālu. Tas piesaista uzmanību. Diskusijas par tēmu kļūst organizētas – kā vērā ņemama problēma sabiedriskos un akadēmiskos forumos.Otrais posms – “No radikālā uz pieņemamo” Mērķis: jēdzienu aizstāšana, nomainot emocionāli nepieņemamus terminus uz emocionāli neitrāliem. Šajā posmā tiek ieviesti jauni jēdzieni, kuri apzīmē parādības tādas citas puses, kuras sabiedrības apziņā vairs neraisa sašutuma uzplūdus.Trešais posms – “No pieņemamā uz saprātīgo” Mērķis: ieviest ideju par apskatāmās parādības dabiskumu. Tiek izmantoti gan zinātniski, gan pseidozinātniski fakti un skaidrojumi, kas parādībai klātpiezīmē it kā dabisku raksturu. Šis ir lūzuma posms, kad absolūti margināla parādība kļūst sabiedrībai saprotama. Parādības adepti parasti ir tie, kas savai pašrealizācijai meklē oriģinālas formas. Ceturtais posms – “No saprātīgā uz populāro” Mērķis: masu apziņā ieviest domu par parādības it kā esošu izplatību sabiedrībā. Asociēt parādību ar konkrētām populārām personām, kuras izraisa patīkamu iespaidu.Piektais posms – “No populārā uz politisko”Mērķis: parādība kļūst par politiski svarīgu jautājumu. Parādības noraidījums nu ir cilvēktiesību pārkāpums. Tiek ieviesta negatīva attieksme pret jebkādu parādības nosodījumu.Nepaklausīgo savaldīšanai tiek izveidoti jauni krimināllikuma panti.Tādējādi, īstenojot pēc kārtas piecus informācijas tehnoloģijas ziņā visai vienkāršus soļus, kāda sociāli bīstama parādība var tikt sabiedrības acīs pārveidota par normālu, būtiski nepieciešamu un ar likumu aizsargājamu. Šādā veidā Rietumos tika legalizēts homoseksuālisms un viendzimuma laulības.

 6. Nu bet ar draudzību ar Vidusāzijas valstīm un Azerbaidžanu nu gan ir tūtē

 7. Ja nav ar ko citu lepoties, jālepojas ar seksuālo orientāciju!!! Kauns par visu ģīmi!

 8. Kur tad tu – varoni – biji pirms vēlēšanām? Tur pat driņķim skaidrs, ka tādā gadījumā tavu atklāsmi kopā are tevi un visu partijas listi ietītu vēlēšanu biļetenos un nomīnusotu podā.
  Cik skarba realitāte!? Latvija būs ES prezidējošā valsts, bet tās iedzīvotāju nospiedošais vairākums ir indīgi pret ‘demokrātiskām partnerattiecībām’. ĀĀĀppāāāccc!!! Pēdējais laiks šito tumsonību un kauna traipu mainīt! Bet kā?!
  Ideja kā māja!! Valsti pārstāv ārlietu ministrs un, ja šamais vēl šitāds ‘balodītis’! Nu pārējais ar laiku būs tikai ‘ģelo-ķehņiki’.
  Ak orientācijai neesot nekāda sakara ar ieņemamo amatu! Lūk, šobrīd tu neesi koridora operators, bet vadi ārlietas. Tevi ievēlēja tauta un tu pārstāvi valsts un tautas intereses. Šādu ‘bonusu’ par ievēlēšanu neviens no tevis neprasīja. Labs ‘uzmetiens’ sanāk. Ja esi tāds godīgais (česnoks), tad ‘balodītis’ vari būt mājās (skapī), nevis valsti pārstāvošā politikā.

 9. Visu cienu Edgaram Rinkevicam ka labakajam Arlietu minstram Latvijas valsts pastavesanas vesture.
  Visu cienu par to aka E.Rinkevics pateica patiesibu un ka vins ir domajos civleks.
  Latviaj ir japienem tuvakaja laika, likums par viendzimumu paru registraciju.
  Ir stulbi un nozelojami, ka Latviajs ir cilveki, ipasi Latviajs politka, kur uzskata ka sads likums Latvija nav vajadzigs.
  Latvijas politku tiesais darba pienakums ir darit visu iespejamo, pienemt likumus, tiesibu normas, kuras kalpo Latvijas pilsonienu ikdienas dzivei, kuri pasarga un aizsarga Latvijas pilsonus, kuri ir godigi, stradigi Latviajs patrioti.
  Patiesiba, latviaj ir japienem likums par to, ka ja cilveks ir ticigs kaut kadiem elkiem, dieviem, vinam butu jaliedz iesaistities Latviajs politka, ienemt valsts amatus, jo, demokratiska iekarta ticiegiem cilvekiem nav vietas likumu izstradasana, to pienemsana un to apstiprinasana.
  Demokratija ir tada iekarta, kura cilveki pasi pienem normas, likumus pec kuram tie velas dzivot, bet ne viss vadas pec jkaut kadam dzidu gramatam (biblees), kuras ir bezjedzigas un tumsonibas laika sarakstitas kad nepastaveja briviba, demokratija.

 10. Akadēmiķis Jānis Stradiņš laikraksta “Diena” intervijā 2014. gada 10. janvārī atklāti pasaka: “Arī pārspīlētās minoritāšu tiesības apdraud Eiropu. Senā Roma arī sabruka, kad izvirzīja postmodernas idejas par pamatu. Pēc tam nāca barbari.”

 11. Piekrītu 100% Pomelai.Riņkevičs ir izcila personība.Ārlietu ministrs,kāds ,līdz šim nav Latvijā nav bijis.Cita orentācija? Tā,viņa privāta dzīve! Būtu reiz nokaunējushies tie ;rējēji;.

  • Ne jau tas uztrauc ka “cita orientācija”, bet kāda vajadzība to apspriest publiski. Tad jau sāksim spriest, vai drīkst sieviete no augšas un daudz ko citu, ko senatnē baznīca liedza! Bet tāda publiska iziešana sabiedrībā, kā tam Luksemburgā ir muļķīga. Un tas ir pavisam cits nekā ar tradicionālu sievu. Nevajag skriet papriekšu vilcienam. Bērniem skolā neviens nestāsta par to, kā papus ar mammu sadzīvo, bet par šo aspektu viņi dzird no bērnu dārza. Vai tad var jaunie vispusīgi novērtēt situāciju?

 12. nu gan ir ar ko plātīties.Ak Dievs,to varonību,to izredzētību,to grēcīgo uzdrīkstēšanos.Bet gan Dievs jūs sodīs ..

 13. Prieks par sakarīgu ministru.

 14. Mani šai jautājumā interesē pāris aspekti. Pēc katoļu vadoņa Z.Stankeviča apgalvojuma (vakardienas NRA avīzē) ASV (kur taču ir rietumnieciska brīvība un vadošie diplomāti iet “praidos”) par homoseksuālas orientācijas cilvēkiem atzīstot sevi 1, 6 procenti, no kuriem savukārt, tikaI 2-3 procenti gatavi noformēt savas viedzimuma partneratattiecības. Tad kāpēc šis nospiedošais mazākums pastāvīgi brēc par savu nelaimīgumu, apspiestību, vajāšanu un ko vēl? Tai pašā laikā pamazām pārņemot komandējošās virsotnes valsti, slikti darot savu darbu, par ko viņiem maksā algu, bet galvenokārt cīnoties pret izfantazēto apspiestību. Atbalstu nika “domāju” komentāru.

 15. Šis Latvijas kauna traips varēja ielīst skapī un vispār no turienes ārā nelīst.

 16. Man pilnīgi pie kājas, kā viņš sevi apmierina! Viņš ir valsts amatpersona, tad lai dara savu darbu-kalpo valstij! Man vienalga, kas viņam ar to skapi, bet, ja pāri visam tiek celtas viņu orientācijas, tad man tādu amatpersonu nevajag! Tev maksā par amatu nevis par orientāciju! PIEGRIEZIES tas, kas pēdējā laikā darās! Lepojies ar savu zemi, ar to, ko tu dari valsts un tautas labā nevis ar to, kāds tev ir sekss! Manā skatījumā viņam jātinās nevis tāpēc, ka cita orientācija, bet tāpēc ka tā tiek celta pāri visam!

 17. Latvijas sabiedrībai Rinkeviča homoseksualitāte nav savienojama ar Ārlietu ministra amatu. Viņš apkauno Latvijas valsti un tās iedzīvotājus. Esi drosmīgs un atkāpies un tad vari plātīties ar savu slimību.

 18. … Pazinoju pasaulei ka esmu lepns par to ka piederu heteroseksualai orientacijai … BEZ AIZSPRIEDUMIEM …

  … BET TO DARU ETISKU UN MORALU IEMESLU DEL … PIRMS VELESANAM … LAI MANI IZSVITRO NO SARAKSTA !!!!!

  • tad tiem, kas grib tikt ievēlēti, pirms vēlēšanām jāpajautā ne tikai par sadarbību ar VDK, bet arī par seksuālo orientāciju!

 19. Ha, HA, HA. Tagad jau pie sasveicināšanās var teikt tā: Labdien esmu lezbiete Anna, un es esmu gejs Kaspars. Tā būtu jāsaka pirms vārda un uzvārda, lai visiem skaidrs, kas ir kas, tad būtu mazāk runu un aizdomu un bērni būtu lezbietēni un gejēni, vai lezgejēni, vispār interesanta dzīve, nebūtu garlaicīgi.

 20. savā laikā, kad komunisti bija kungi, tad pielīdēju un stukaču netrūka, katram sevi cienošam cilvēkam gribējās tikt pie kāda labuma, tagad, kad geji ir tik lepni kungi, arī netrūkst viņiem pakalpiņu, bet nu jāsaka, ka šī pakalpošana ir fiziska un sāpīga, bet nu lai veicās.

 21. Nav nekas pretī viendzimuma attiecībām, bet tās nedrīkst saukt par laulību.

 22. Cilvēki kuriem šādi traucējumi ir hormonālu – daļēji mantotu vai prenatālās stadijas laikā notikušu procesu (māte lietojusi barbiturātus utml) – rezultātā ir mazāk par 1 %

  Visi pārējie ir vai nu
  A) biseksuāļi, kas var gan tā, gan tā (tātad tā ir viņu izvēles lieta, nevis nepārvarama vai iedzimta tieksme – bet gluži tāpat kā veselīgu vai neveselīgu ēdienu gadījumā – izvēlos pamēģināt ko “asāku” :), vai
  B) tādi, kas ir
  1) izvēlējušies šādu dzīves veidu
  2) izvaroti vai pavedināti jaunībā, kad ir ļoti spēcīga vajadzība pēc seksa.
  Pirmie akti, pie kuriem pierod – un citādi vairs nevar.

  Lūk šādu iegūtas homoseksualitātes gadījumi ir DAUDZ (piemēram, cietumos, bērnu namos, klubos), tāpēc no tiem ir JĀATTUR jaunatne!
  un JĀBRĪDINA. sk. Eisaka krimināllietas materiālus, kā tas notiek, kā zēnus piedzirda un kā izdara pirmo aktu, kas nereti kļūst par izšķirošu pagriezienu uz homoseksualitāti.. Lai gan ar pūlēm to varot mainīt…, ja ļoti GRIB

 23. cik var nemties par so teemu??? pateica,atzinaas,visi tagad zin un dziivojam mieriigi taalaak .

 24. ja mūsu ikdienas laikraksti un populārie žurnāli turpinās izplatīt šo morāles pagrimuma attaisnojumus tad tādiem lai nerodas vairs lasītāju un tie pārtiek no nenormālajiem, kas būs arī to finansiālais gals. Pašu homosu jau nav daudz(ap 2% no visiem cilvēkiem), bet klusējošo un līdz blējošo gan vairāk, kas norāda uz šī “mēra” lipīgumu

 25. ir ar ko lepoties un pasniegt tautai “svarīgu” paziņojumu! Paziņojiet labāk par sasniegumiem tautas labā, par deputāta darba panākumiem tautas labā, par medicīnas reformām, lai tiktu ievērotas tautas pamattiesības savlaicīgi tikt pie ārsta speciālista un izmeklējumiem, par sabiedrības labklājības celšanu, par normālu ģimeņu atbalsta pasākumiem………… Bet, nē … viena indivīda plātīšanās ir valstij par visu svarīgākā lieta! Lai ņemas cik tik tīk savā orientācijā, bet lai nebāžas virsū citiem! Atradis gan varoņdarbu! Fui!

  • Liekas ka ir liela ** biedrība un kopīgi ar šķirtņiem,lezbietēm cenšas pārņemt komandēšanu visos iespējamos veidos

  • Tur jau tā lieta,ka viņš neplātījās,ierakstīja savā feisbukā,bet tieši tādi kā tu nu tik brēc pa visiem kaktiem un lien paši viņa guļamistabā.Izlasīji ziņu,noriji un nomierinies,seko savām sex gaitām.

 26. Tad jau katram kurš nav homoseksuāls arī jānāk ar paziņojumu ka viņš ir normāls un ar to lepojas

  nenormālo lepnība prasa adekvātu atbildi

 27. Latvija vienmēr izcēlusies ar savu spēju reaģēt uz notikumiem savādāk, kā citas valstis. Un arī šoreiz tā varētu notikt. Apstādināt prāta aptumšošanu. Laikā, kad jādomā par demogrāfiju, izcelts ģimenes noliegums. Reālas ģimenes veido seksuālas attiecības, nereālas, bauda. Ko darīt tām sievietēm, kuras audzina daudzos mazuļus bērnudārzos, skolās, augstskolās gan zēnus, gan meitenes? Arī noliegt ģimeni- vīrietis/sieviete un bērnus atrod kāpostos? Orientācija nav ģimene. Patiesi, kaut kas nav labi ar veselības mācību, ja bērnus joprojām stārķi nes…

 28. Mēs ik pa laikam Latvijā pārdzīvojam cūku mēri, bet tagad ir iestājiems cilvēku apziņas un morāles mēris, kuram arī nav vakcīnas. Izšaut, sadedzināt mēs nevaram un nedrīkstam. Ko darīt! Lūk jautājums. Šis cilvēku apziņas mēris kā Šlesera buldezers brauc par visu, kas cilvēcei gadu simtos bija svēts, ģimene, bērni. Šodien tas viss ir sadragāts. Kādu morāles, ģimenes vērtību mācību lai mācās jaunieši, bērni skolās, un uz ielām? To ka drāsties vīrietim ar vīrieti, sievietei ar sievieti ir skaisti reklamējami un ar likumu aizsargājami! Es nebiju gaidījis, ka tik ātri tautas saprātu un apziņu būs izskalojusi izvirtības nāves kultūra, kas iefiltrēta no eiropas savienības un ASV. Tauta mosties, un atver acis, prātu un apziņu, un paskaties plašāk uz kurieni mūs ved!

 29. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Atbildēt

  velnsparāvis ,bļ…
  ar to būtu jālepojas?
  es ar savu sievu esmu nodzīvojis 30 gadus ,ar to būtu jālepojas !

 30. Ej pie velna, tu Rinkevič! Tava dziesma ir nodziedāta!

 31. šī tēma jau sāk apnikt.

 32. Paziņoja par sevu seksualitāti, bet man nav skaidrs kāpēc ar to ir jālepojas?

 33. Jāņonkols no laukiem Atbildēt

  Viņiem visiem ir nedaudz mētelīšu virinātāju sindroms parādīt sevi, lai kompensētu normālas dzimumdzīves trūkumu. Neviens otram neprasa ar ko Tu guli sievu, viņas draudzeni, kaimiņu vai gumijas lelli. Tikai neplāties ar savu nelaimi un nemāci citiem. Kādu dzīvi jaunietis iesāks, tādu dzīvos.

 34. Tas nav labi, ka gejs. Labi tas, ka atzinies un varbūt ar to neplātīsies, lai gan Mozaīkas draugiem ir deformēta domāšana. Pilnīgi nav ciešams, ka savas garīgās Mozaīkas novirzes demonstrē uz ielām un cenšas iedabūt skolās.

 35. Interesanti kurš no bildē redzamiem diviem tipiem pilda vīra un kurš sievas funkcijas,jeb tas notiek pārmaiņus.**

 36. latvietis parastais Atbildēt

  ja es tagad piedāvātu viņu aiz pautiem pakārt tad mani par kūdīšanu, naidu, neiecietibu un vel nez ko apvainotu. bet kad rinka pieņem lēmumus kā gejs nevis ministrs(vāji piesegts ukrainas dēļ melnais saraksts , kur reālie iemesli ir geju noliegšana), tad lūk viss lieliski

 37. Tie, kas krāpuši sievas, palēnām arī atbira. Ceru, ka ar šo notiks tas pats. Kaut arī viņu no visas sirds cenšos saprast.

 38. Es tomēr nesaprotu kas ir tik drausmīgs noticis??Brēka ir sacelta tik drausmīga itkā Rinkevičs būtu pirmais un vienīgais?!Tā ir seksualā orjentācija!Viņš nav mainījis ne ģeopolitisko,ne valsts orjentāciju uz Austrumiem,Es pat esmu pārliecināta,ja tieši tas būtu noticis,tad gan tie kas tagad viņu gāna — uzslavētu un Krievija — pat iedomāties bail !!Daudzus komentārus pretīgi lasīt,jo tik daudz naida,prastuma,rupjības utt.,liekas ka Rinkevičs būtu visiem sievas atņēmis un piesmējis.Vēl Latvijā tik drausmīga sovjietiska domāšana un civilizācijas nepieņemšana.Man ir draugs gejs NU UN?Gudrāku cilvēku neatrast tuvumā,bet viņš pats ir arī kaut kur nelaimīgs,jo tā NAV !! viņa kaprīze / prasiet sexopatologiem!/ un jo vairāk tā drausmīgā sabiedrības / tumsonības/ attieksme.
  Pie tam tagad Kremlim izsista patrona no rokām šantāžai. Un kā tad ar to politiķu / morāli ,kuri krāpj sievas ?Kur tā strīpa pēc kuras kāds ir tiesīgs gānīt,nosodīt otru??
  Vēlu veiksmi un IZTURĪBU Rinkeviča k-gam.Arī turpmāk Viņķelei par domājamo likumu !!!

  • latvietis parastais Atbildēt

   principā man vienalga kur katrs bāž savu mantību, man labi paziņas ir geji vismaz 3 par kuriem zinu 100% un kādi 5-6 par kuriem domāju ka ir, bet jautājis neesmu. skumji ir tas ka rinka pieņem lēmumus vairāk kā gejs neviss kā ministrs. nu piesedzās visu laiku ar ” cilvēktiesibām” bet tas vienalga nemaina faktu ka ne tik ir savējo pusē, bet klaji lobē

  • Šādi geji, kas ar viltu iekļuvuši valdības sastāvā un pārstāv valsts un tas sabiedrības intereses, kropļo sabiedrības morālo attieksmi pret ģimenes un laulības attiecībām, degradē bērnu domāšanu un sapratni par tēvu un māti, par divu cilvēku attiecībām. Homodziņas popularizēšana noved valsti un cilvēkus pie ģimenes vērtību iznīcināšanas un sabiedrības kropļošanu līdz tās iznīcināšanai. Tas ir daudz ļaunāk nekā Putina Krievija. Geji tā ir sekta, ko finansē ārpus Latvijas esošie spēki.

   • Dzirdēju jau agrāk Pamelas saistību ar vinķeļiem.
    Paskatat Tautas TRibunāla vietni internetā.
    Tā kā šis ieraksts ir melīgs.
    Ja tā turpināsies,tad iznāk tiešām,ka Putins arī te būs labākais sanitārs.
    Un problēmu ar izdzimteņiem nebūs.

 39. … Vai kads varetu paradit man veidu, ka parastam heteroseksuali orientetam ierednim/ei vai profesionalim/ei ar gimenes atbildibu un tas bernu audzinasanas uzdevumiem butu iespejams sacensties ta/tas karjeras attistiba ar pretejo … jau tik labi pazistamas strukturas …

Draugiem Facebook Twitter Google+