×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.5°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
21. aprīlis, 2015
Drukāt

Rinkēvičs – no aizvainotāja par upuri (10)

Foto - LETAFoto - LETA

Kaut arī jau 7. aprīlī premjere Laimdota Straujuma un koalīcijas partneri pieprasīja ārlietu ministra Edgara Rinkēviča paskaid­rojumu par viņa skandalozajiem izteikumiem internetā, ministrs joprojām nav atradis laiku ierasties uz koalīcijas padomi, jo atrodas komandējumos ārzemēs.

Pagājušonedēļ viņš bija devies uz Spāniju, bet vakar koalīcijas sēdes laikā atradās Briselē.

“Rinkēvičs ir devies uz Eiropas ārlietu padomes ārkārtas sēdi saistībā ar traģiskajiem notikumiem Vidusjūrā, tādēļ šis jautājums netika skatīts,” paskaidroja Straujuma.

Pēc neoficiālas informācijas, ministra kārtējā neierašanās koalīcijas sēdē esot izraisījusi rīvēšanos valdošo partiju starpā. Zaļo un zemnieku savienības atgādinājums par ministra neizdarīto darbu esot izraisījis asu pretreakciju no “Vienotības” priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas puses – ja reiz partneri tik ļoti vēlas saņemt ārlietu ministra skaid­rojumu, tad vienlaikus esot jāpieprasa paskaidrojums arī no Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces (NA). Pēc Āboltiņas domām, Mūrniece ar apgalvojumu, ka ministrs internetā izpaudies, jo “viņam bijusi smaga diena”, esot aizskārusi Rinkēviča godu un cieņu. Šādi “Vienotība” savu biedru operatīvi pārorientē no aizvainotāja par upuri.

NA pārstāvis Jānis Dombrava informēja, ka, gadījumā ja ārlietu ministrs neieradīsies arī uz nākamo koalīcijas sēdi, tad nacionāļi pieprasīs sniegt skaidrojumu frakcijai. Arī prasība par publisku atvainošanos joprojām esot spēkā. “Ministra izteikumi aizvainoja daudzus mūsu partijas biedrus, kas ir cīnījušies par Latvijas neatkarību,” uzsvēra Dombrava.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Dzimumbūšana cieši saistīta ar nervu sistēmu. Vīriešiem un sievietēm tā ir atšķirīga, bet ja pa vidu, tad rodas juceklis. Ārlietu ministrija ir pārāk svarīga valstij, vajadzēja padomāt, kam to uztic, ne jau nu histēriķei.
  Vienotībā gan laikam nedomā, ko dara. Partiju vada Āboltiņa, kas negodīgi iespraukusies Saeimā, ārlietu ministrs vairāk ņemas ar savām geju būšanām.

 2. Par šo precīzāk nepateiks neviens:
  “Zatlera Reformu partija, kuras idejiskais līdzautors bija E. Rinkēvičs, savulaik kategoriskā tonī pieprasīja “Saskaņas centra” iekļaušanu valdošajā koalīcijā. (..) Bet tagad viens no “oktobra tēžu” autoriem pārmet NA valsts nodevību tāpēc, ka tās deputāti vienā Saeimas komisijas sēdē balsojuši tāpat kā “Saskaņas” pārstāvji. Kādu ciešāku sadarbību starp abām partijām grūti iedomāties. Vai mainījusies “Saskaņa” vai arī Rinkēvičs? Ne viens, ne otrs. Vienkārši šā brīža situācijai piestāv šādas krāsas uzvalks, bet nav izslēgts, ka pēc laika nevajadzēs meklēt kādu citu.”
  (c) Māris Antonevičs: Kurš tad visvairāk vēlējās biedroties ar “Saskaņu”? 2015. gada 9. aprīlī.

 3. sikmanīgs maznozīmīgs raksts par sīkmanīgu maznozīmīgu ņemšanos

 4. Parādnieku partija nobijās, ka ir tikusi atmaskota, valdības līmenī….???

 5. Vairums geju psiholoģiski ir kā niķīgi bērni, kuri nevēlas pieaugt. Tieši tāpēc arī viņiem tik lieliski izdodas gūt panākumus modes industrijā, šovbiznesā un citur, kur ir vajadzīgs talants rotaļāties. Bet ārlietas nu nav tā joma, ko vajadzētu uzticēt bērniem.

 6. Kas mums tā par valdību? VID aizstāv krāpniekus no GAN BEI, Straujuma pieprasa toleranci pret okupantiem, Vienotība cenšas novelt sava izvirtuļa vainu uz cietušo pleciem. Kur gan

 7. Es teikšu īsi. Pēc pēdēja laika izteicieniem, no Rinkeviča un Straujuma puses, valdība savu darbību ir izsmēlusi, un tai ir jādemisionē.

 8. Tā ir Rinkeviša kā geja domāšanas veida neizpratne koalīcijā, nekas vairāk. Un tagad tā novedīs pie valdības maiņas ??? Lūk cik tālu var iet politiska un vienlaikus loģiska tumsonība.

Draugiem Facebook Twitter Google+