×
Mobilā versija
+10.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
6. novembris, 2014
Drukāt

Rinkēvičs “Twitter” ierakstā ļauj saprast, ka ir gejs (26)

Foto-LETAFoto-LETA

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

“Mūsu valstij ir jārada tiesisks regulējums visu veida partnerattiecībām, cīnīšos par to, zinu, ka tūliņ būs megahistērja, bet #Proudtobegay,” mikroblogošanas vietnē “Twitter” ceturtdien izteicies Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. Es par attieciibaam ar meiteneem !!! Vechi var parunaaties, bet paareejais nezinu …, galvenais, ka tik labi cilveeki un aizstaav valsts intereses. Un paalii visu kko var sarunaat 🙂

 2. Pretīgi! Pretīga ši Zilotība un perversā savu noviržu cildināšana! Kāda partija, tādi ministri!

 3. Visas šīs pseidodemokrātijas izpausmes mani pārāk neinteresē. Muļķību jau pasaulē nekad nav trūcis,
  piemēram, holandieši ar likumu ir atļāvuši savā valstī lietot dažas narkotikas. Cik tas ir saprātīgi no tautas veselības viedokļa, to jau neviens nepēta. Tāpat ar geju kustību:lai viņi čupojas, neviens jau viņus neapkaro. Bet tikko šo jautājumu nostāda publiskai apspriešanai, tā viņu privātums izbeidzas un sabiedrībai nav vienalga, kādā virzienā tā tiek orientēta.Te tas āķis. Mani interesē, ko par šo jautājumu saka mediķi un ģenētiķi – vai tā ir normāla parādība vai tomēr novirze ? Vai ir kādi pētījumi par šo fenomenu, kas tur tajā galvā tiek izcentrēts, ka man rodas tieksme uz savu dzimumu? Neesmu presē un TV neko tādu ne lasījis, ne dzirdējis. Visi tikai par kaut ko cīnās! Bet zināmu skaidrību gribētu.

 4. DIEVS SARGI LATVIJU.PRETIGI

 5. Tādam kā Lapsas kungam, vai viņam kādam līdzīgajam pētniekam jau pašam bija sagatavots raksts par šo ministru, bet neizdevās, jo ministrs pats pirmais tika pie vārda?

 6. Apgalvojums vēl nav patiesība, apgalvojums ir jāpierāda.

 7. šoreiz “nelaime” nāca brēkdama – muļķīgāku paziņojumu un lielāku ļaunumu valstij grūti iedomāties savu ** publiskot mūsu valsts vārdā – tālāk jau nu nav kur iet

 8. Nekā jauna, mēs tāpat visi zinām ka visa valdība ir **

 9. Dievs, apgaismo Rinkēviča prātu! Atbildēt

  Rinkēvič,tiesisko regulējumu ir jau Dievs devis.Kas ir gavenā vērtība? Bībelē ir teikts, ka ir visādi cilvēki, Ar dzimumu, bez dzimuma, bet ģimeni iedibināja starp vīrieti un sievieti.Atjēdzies!

  • … kāds te sakars ar prātu ????!!! Galvenais- lai cilvēks godprātīgi strādātu.Un NEVIENAM!!!- ne pirms, ne pēc vēlēšanām nav tiesību iejaukties cilvēka personīgajā dzīvē. Mēs visi esam pēc Dieva gribas radīti- un tas šaisaulē nav maināms, lai kā arī kādam tas traucētu cilvēcīgajā dzīvē…

 10. Es tevi mīlu, Edžu.

 11. par ko ir lepnums?! Atbildēt

  Un KĀDĒĻ tad tu esi lepns, .. Rinkēvič? Kas tur būtu tāds, ar ko lepoties? Varbūt man ari vajadzētu būt lepnam par to, ka sirgstu ar divpadsmitpirkstu zarnas čūlu un vēl visādām kaitēm? Vai man vajadzētu ar to publiski lepoties un nekavējoties izstāstīt ikvienam, ko vien satieku?

 12. Pirmkārt, Rinkēvičs ir spēcīgs ārlietu ministrs – visā Ukrainas konflikta laikā viņš bija vienīgais, kurš pauda skaidru un nelokāmu atbalstu ukraiņu jaunajai demokrātijai. Gan Bērziņš, gan Āboltiņa faktiski klusēja. Otrkārt, Rinkēvičs jau nevienu nevelk uz gultu, vai ne? Savā darba dzīvē man nācies sastapties ar pietiekami daudziem gejiem un lezbietēm no dažādām mākslinieku aprindām – talantīgi, darbīgi cilvēki. Mēs priecājamies par viņu veikumiem, bet nezinām, kāda ir viņu seksuālā orientācija. Vai tāpēc viņu darbi ir sliktāki? NĒ!!! Daudzreiz pat labāki, jo viņiem ir jūtīgākas dvēseles. Pieņemsim reiz to, ka ir tādi cilvēki! Vienu gan neatzīstu – ākstīgo izrādīšanos praidos. Tas ir prasti un jēli. Bet Rinkēvičam – visu cieņu!

 13. apsveicu- respect- lai mums laimiga sirds

 14. Vēl viena Vienotības melu manipulācija. Būšu paziņojis pirms vēlēšanām šo faktu, tad iespējams, Vienotība vispār nebūtu ievēlēta Saeimā

 15. Atbalstīt kādu vēl nenozīmē pašam tādam būt.

 16. Vienkārši pretīgi un vēl pretīgāk ka ar to dižojas. Un tāds garīgi nepilnvērtīgs cilvēks ir Latvijas ārlietu ministrs. Vai Straujuma zināja, kad lika priekšā apstiprināt savu kabinetu?

  • Laikam uz vecumu kļūstu neiecietīgs, taču, lasot šāda tipa komentārus, kādus, droši vien, rakstīs lielākā daļa latviešu (un “latvijiešu” vēl vairāk) uznāk niknums un gribas tā pavisam prasti izlamāties! Tāpēc, ka kaut kāds nepilnvērtības komplekss uznāk! – Visa civilizētā pasaule sen jau atzinusi, ka seksuālā orientācija ir katra cilvēka privātā lieta un tikai – tā nevienam citam nenodara nekādu ļaunumu! Bet letiņi vēl 100 gadus un vēl 150 domās un rakstīs kā šis Ojārs! Man pašam šī lieta nepavisam nav aktuāla, uz seksu ar vīriešiem nekad nav vilcis :D. Bet es – atšķirībā no ojāriem (un, diemžēl, laikam lielākās daļas latviešu, cilvēku vērtēju pēc viņa cilvēciskajām un un profesionālajām interesēm, nevis pēc seksuālās orientācijas, kas ir tikai viņa paša privāta darīšana!!!!!!!! Un tas bezspēcīgais niknums, kura dēļ rakstu tik neiecietīgu komentāru, ir aiz mazvērtības kompleksa – par to, ka Latvija laikam nekad nekļūs par īsti eiropeisku valsti. Tikai tāda Latvija vien kā bijusi tā paliks, pie tam šīs seksa būšanas nav tā nopietnākā lieta!

   • "pareizi " orientetais Atbildēt

    paldies par so komentaru:man ari zel,ka Latvija cilveki joprojam dzivo tumsa muca un nejauda redzet talak par savu vistu kuti – ie neiecietigi pret visu,kas ir savadaks,vai tas butu kinietis, tumsadainais,gejs vai vegetarietis;toties alkoholiki un veci apkart .. ir ok

  • taču galvenais,lai tik neiet 16.martā pie Brīvības pieminekļa.Neiet?Tātad valstī viss ir kārtībā…

 17. cienu, savu pienākumu pret valsti pilda godam un tas ir galvenais un savu privāto dzīvi katrs izvēlas savu, visu cieņu Rinkēvičam.

 18. pasaules mērogā latvijas geji valsti nav un nebūs spējīgi pārstāvēt. pie krieviem vai musulmaņiem tādi netiek**

 19. Jau sen bija skaidrs, ka džekam ir olas. Tas to tikai vēl reiz pierāda. Lai ir spēks saglabāt skaidru galvu arī pie tumsoņu riešanas.

  • Kāpēc tad ** klusēja pirms vēlēšanām? Zināja ka par tādiem tauta nebalsos Negodīgs gan kā cilvēks, gan kā ministrs.

 20. Zināju, ka Ārlietu ministrijas Valsts sekretārs Viktors Makarovs ir gejs, taču šo gan negaidīju. Tur nav kaut kāds interešu konflikts, JA viņi abi ir mīļākie? (Es nesaku, ka ir)

Draugiem Facebook Twitter Google+