×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
25. jūlijs, 2016
Drukāt

Riodežaneiro policijas formās tērpti cilvēki nolaupa Jaunzēlandes sportistu

ChEeXZEXEAAzviC.jpg

Riodežaneiro, kur jau nākamajā piektdienā sāksies olimpiskās spēles, nolaupīts Jaunzēlandes džiu džitsu čempions Džeisons Lī.

Svētdien Lī, kurš jau desmit mēnešus dzīvo Brazīlijā, vadīto automašīnu apturēja policijas formās tērpti cilvēki. Viņam tika norādīts, ka ārzemnieks bez pases nedrīkst vadīt automašīnu, palūdza izkāpt un pārmeklēja, tostarp pieskaroties arī dzimumorgāniem.

“Policisti” pieprasīja 2000 Brazīlijas reālus (ap 555 eiro), citādāk arestēšot. Lī nebija tik daudz skaidras naudas, tad tika pavēlēts sēsties noziedznieku, piedraudēts ar ieroci un nekas cits neatlika kā paklausīt. Viņu aizveduši līdz diviem bankomātiem un tad, kad prasītā summa dabūta, Lī atlaists, piekodinot, lai par notikušo neziņo policijai.

Sportists gan nepaklausīja un arī sociālajos tīklos pavēstīja par notikušo: “Nezinu, kas ir nepatīkamāk – tas, ka tādas lietas ar ārzemniekiem notiek tuvojoties olimpiskajām spēlēm, vai tas, ka brazīliešiem jādzīvo sabiedrībā, kurā dienas laikā notiek tādas nejēdzības. Šī vieta ir izdrāz… Nevarēju iedomāties, ka kādreiz piedzīvošu tādas sajūtas, ka patiesi varu nomirt. Viņiem bija ieroči un nekādas pārrunas neinteresēja.”

Lī nestartēs olimpiskajās spēlēs, jo džiu džitsu nav olimpiskais sporta veids.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+