Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Janīna, Linda
Svētdiena, 20. augusts, 2017
2. janvāris, 2014
Drukāt

Ripo autobusi un eiro 


Foto - Andris GrīnbergsFoto - Andris Grīnbergs

Jēkabpilī jaunā gada agrā rītā pirmie eiro ieripo arī autoostas kasē un autobusu mazajās kasītēs.

Piektā maršruta galapunktā “Poliklīnika” autobusa vadītājs Valdis Strods smaidot stāsta: “Kas mums nekait – ja cilvēks iedod eiro, atlikumu arī izdodam jaunajā naudā, ja latu vai latus – vecajā naudā. Redziet, man priekšā divas kasītes – vienā eiro, otrā – lati. Jau vakar man izsniedza 45 eiro, lai ir, kā saka, “pamatkapitāls”. Kad beigšu maiņu, savākšu naudu no abām kasītēm, pārinieks nāks ar savu naudiņu. Nekādu sarežģījumu!”

Pasažieri arī smaidīgi – pērk biļetes un teic, ka nekas jau nav mainījies, uz biļetes cena gan latos, gan eiro, iedod naudu, izdod naudu, ja vienu eiro, atpakaļ saņem 50 centus, ja latu – 65 santīmus. Emīlija ar 10 gadus veco meitiņu Dajānu par diviem eiro nopērk četras biļetes, braucot ciemos, būšot biļetes arī atpakaļbraucienam.

Tālsatiksmes autobusos pasažieru daudz vairāk, piemēram, plkst. 15.20 uz Rīgu – vairāk nekā 50. Stūres vīrs Leons Grudinskis nosaka: “Nekādu problēmu, kases aparāts tagad ieslēgts uz eiro, ja cilvēks maksā latos, ar vienas pogas spiedienu to pārslēdzu uz latiem.”

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+