×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
14. marts, 2012
Drukāt

Ris Radošās darbības nedēļa «Radi!» 


Latvijā pilnā sparā ris Radošās darbības nedēļa “Radi!”, kas aptver piecas tematiskās jomas – radoša identitāte, radoša pārvaldība, radoša izglītība, radoši novadi un radoša uzņēmējdarbība. 


 

Šodien Spīķeru koncertzālē noris viens no tās galvenajiem notikumiem – Kultūras ministrijas kopā ar Britu padomi Latvijā, Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centru un Latvijas Kultūras akadēmiju rīkotā diskusija “Latvija ceļā uz radošu valsti” par radošas valsts vīziju un stratēģiju, Latvijas radošo industriju platformas darbības modeli, radošu partnerību veidošanu, kā arī radošas valsts zīmola izveidi.

Nedēļas laikā Rīgā un citviet Latvijā notiks spilgti pasākumi, prezentācijas, diskusijas, radošās darbnīcas, semināri un izstādes, būs iespēja klausīties izcilu Latvijas un Lielbritānijas, Nīderlandes un Igaunijas ekspertu lekcijas. Vakaros notiks radošas tikšanās, neformālas diskusijas.

 

Uzziņa

Radošās darbības nedēļas laikā noskaidros arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izsludinātās Radošuma balvas laureātus. Balvu pasniegšana notiks piektdien, 16. martā.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+