×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
20. novembris, 2017
Drukāt

Rīt Latvijā uzstādīs duci jaunu pārvietojamo fotoradaru (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs foto.

No rītdienas, 21. novembra, papildus stacionārajiem fotoradariem, tiks uzsākta ceļu satiksmes uzraudzība ar Valsts policijas 12 jaunajiem pārvietojamajiem fotoradariem, kuri tiks uzstādīti vietās, kurās visvairāk tiek apdraudēta ceļu satiksmes drošība, LA.lv uzzināja policijā.

Jau ziņotsm, ka šī gada augusta beigās Valsts policija saņēma 12 jaunus pārvietojamos fotoradarus. Vairāk kā divu mēnešu garumā Valsts policija ir testējusi šos jaunos fotoradarus uz Latvijas ceļiem, preventīvi brīdinot autovadītājus, ka drīzumā tie uzsāks darbu. Līdz šim mērierīces tika izmantotas testa režīmā un autovadītāji vēl netika sodīti, taču ir pienācis tas brīdis, kad fotoradari sāks fiksēt pārkāpumus.

“Kopš fotoradaru saņemšanas brīža Valsts policija ir apzinājusi arī darbiniekus, kuri ikdienā nodarbosies ar fotoradaru uzraudzību uz Latvijas ceļiem. Gandrīz divu mēnešu garumā šie darbinieki ir izgājuši visas nepieciešamās apmācības jauno mērierīču lietošanā,” pauda Simona Grāvīte, VP Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste.

Jaunie radari darbosies visā Latvijas teritorijā, tie tiks izvietoti visos reģionos. Tādēļ Valsts policija atgādina, ka tāpat kā līdz šim Valsts policijas mājas lapā tiks publicētas tās vietas, kur būs izvietoti jaunie fotoradari. To atrašanās vietas policijas mājaslapā tiks norādītas, taču nebūs zināms tas, kurā dienā norādītajās vietās tie atradīsies.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. fotoradari stāvēs uz ceļiem ar labu sagumu, labi pārredzamos posmos, visticamāk ārpus apdzīvotām vietām… u.t.t Jo tur visvieglāk nopelnīt naudiņu, prēmijas vajadzēs – nāk taču gada beigas..
    Ja par šo naudiņu saremontētu, vai labiekārtotu kādu no bīstamajiem ,,melnajiem” punktiem tiktu glābtas cilvēku dzīvības, bet peļņa ietu garām izspiedēju maciņiem
    Valstij nav jādomā par peļņas gūšanu, par to lai domā uzņēmēji, Valstij jādomā par cilvēkiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+