Mobilā versija
+4.5°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
14. novembris, 2014
Drukāt

Rīt – Mazā biznesa diena

Foto - LETAFoto - LETA

Rīt notiek Mazā biznesa diena, kurā ikviens aicināts apmeklēt un iegādāties preces un pakalpojumus no mazajiem uzņēmumiem.

Iniciatīvai “Atbalsti mazo biznesu” līdz šim reģistrējušies gandrīz 5000 mazo uzņēmēju, pavēstīja mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) foruma izpilddirektors Eduards Filippovs. Viņš arī atzīmēja, ka pozitīva tendence novērota Mazā biznesa dienas iniciatīvas mājaslapā “mazabiznesadiena.lv”. Proti, uzņēmēji ir pamanījuši un izmantojuši iespēju lietot mājaslapā pieejamos mārketinga rīkus. Piemēram, aplikāciju “Pastāsti citiem!” izmantojuši vairāk nekā 700 uzņēmēju, bet iespēju izveidot īpašu plakātu virtuālajā vidē izmantojuši gandrīz 800 uzņēmēji.

Filippovs norādīja, ka šogad kopumā vērojama tendence, ka uzņēmēji vairāk izmanto virtuālās vides sniegtās iespējas. “Pēdējā gada laikā uzņēmēji kļuvuši virtuālāki nekā līdz šim – sākuši vairāk izmantot digitālo platformu un sociālo tīklu iespējas.” Tāpat šogad vērojama lielāka Latvijas reģionu pašvaldību atsaucība un atbalsts Mazā biznesa dienas norisēm – ne tikai lielajām pilsētām, bet arī mazajām pašvaldībām.

Tāpēc, ņemot vērā to, ka mazo un vidējo uzņēmumu loma tautsaimniecībā pieaug, mazais bizness ir pelnījis savu īpašo dienu, svētkus sev un uzticīgajiem klientiem, uzsvēra Filippovs. “Mazā biznesa dienai būtu jākļūst par svinamu valsts mērogā, ierakstot šo dienu valsts nozīmes notikumu kalendārā. Gribam katra novembra trešajā sestdienā svinēt Mazā biznesa dienu,” skaidroja Filippovs.

Pievienot komentāru

Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (19)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (10)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+