Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
9. februāris, 2016
Drukāt

Rīt Rātsnama zvani sāks atskaņot Maestro melodijas

Foto LETAFoto LETA

Par godu komponista Raimonda Paula 80. gadu jubilejai Rīgas Rātsnama zvani no trešdienas, 10.februāra sāks atskaņot Maestro melodijas, kuras ieteikuši iedzīvotāji, informēja Rīgas domē.

Melodijas turpmāk katru dienu visa gada garumā ik stundu priecēs rīdziniekus un pilsētas viesus.

Iedzīvotāji visvairāk Rātsnama zvanu skaņās vēlējās dzirdēt melodiju no kinofilmas “Ilgais ceļš kāpās,” “Vella kalpu dziesmu” un “Manai dzimtenei.”

Kopumā pašvaldībā tika saņemti ieteikumi par 58 Maestro melodijām.

Paula melodiju pielāgošanu zvanu skanējumam veica komponists Mārtiņš Brauns, kurš jau adaptējis šobrīd zvanu atskaņotās melodijas. Komponists atgādina, ka zvanu skanējums ir specifisks, tadēļ tiem nevar pielāgot kuru katru melodiju. Tomēr iedzīvotāju iemīļotāko Paula dziesmu adaptācijas būs dzirdamas.

Šobrīd Rātsnama zvani no plkst. 9.00 līdz 23.00 ik pēc stundas atskaņo kādu klasisku un tautā zināmu skaņdarbu. No Vācijas atvestie un šīs valsts speciālistu uzstādītie 30 datorizētie zvani uz Rātsnama terases sāka skanēt 2006. gadā.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (20)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+