×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
30. septembris, 2013
Drukāt

Rīt, Starptautiskajā veco ļaužu dienā, svinības senioriem

onka

Informāciju sagatavoja Laura Bulmane, Latvijas Samariešu apvienības brīvprātīgo darba koordinatore.

 

Starptautisko veco ļaužu dienu visā pasaulē atzīmē 1.oktobrī. Latvijas Samariešu Apvienība (LSA) iepriecinās pansionātos dzīvojošos pensionārus, rīkojot vairākus izklaides pasākumus.

Šo dienu, 1.oktobri, par Starptautisko veco ļaužu dienu ir pasludinājusi ANO Ģenerālā asambleja 1991.gadā. Ar mērķi pievērst sabiedrības uzmanību iedzīvotāju novecošanai, veco ļaužu dzīves problēmām un grūtībām, to atzīmē vairākums Eiropas Savienības valstu, tai skaitā arī Latvija.

Sagaidot šos svētkus, LSA godinās seniorus dažādos pasākumos. Jau 20.septembrī iemītniekiem bija iespēja apmeklēt nodarbību, kur no papīra tiks radīti ziedi un citi dekori, ar ko vēlāk tiks izdaiļota pansionāta pasākumu zāle. Veltot īpašu uzmanību pensionāriem, LSA organizēs papildus aktivitātes un pasākumus.

Jau 30.septembrī seniori dosies izbraukumā uz Minhauzena Muzeju Duntē, velosipēdu muzeju Saulkrastos, kā arī dosies pastaigā gar jūras krastu. Savukārt 1.oktobrī LSA iepriecinās pansionātu iedzīvotājus ar svinīgāk pusdienām LIDO restorānā un svētku koncertu dienā pl. 17:30, SAC “Pārdaugavā”

 

LSA brīvprātīgie

Vairāk informācijas par LSA darbību skatīt www.samariesi.lv, vai zvanīt Laurai Bulmanei, Brīvprātīgo darba koordinatorei, Tālr.: 67518289, laura.bulmane@samariesi.lv

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+