×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.0°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
27. jūnijs, 2017
Drukāt

Rita Trence: “Nekad dzīvē neesmu saņēmusi atklātus pārmetumus, ka ļāvos attiecībām ar Imantu” (3)

Foto - LetaFoto - Leta

Dziedātāja Rita Trence, kuru ne vien vien atceras kā leģendārā hita “Pie jūras dzīve mana” izpildītāju, šomēnes nosvinēja 61. dzimšanas dienu. 30 gadus viņa pavadījusi laulībā ar aktieri Imantu Skrastiņu (76).

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, par spīti gadiem, reiz populārā dziedātāja joprojām izskatās lieliski, un atzīst, ka formu uztur mājās vingrojot uz pirms četriem gadiem nopirktā trenažiera. Tāpat viņa piedomā pie veselīga uztura un, būdama gaļēdāja, ikdienā izvēlas vistas vai truša gaļu. Bet par savu jaunības eliksīru sauc Dieva ielikto pozitīvismu.

Šobrīd ikdienā, dzīvojot Valdemāra ielā, Rita Trence nodarbojas ar mājsaimniecības lietām un dzīvo ar vīru viens otram. “Kad tik ilgi nodzīvo kopā, nav daudz jārunā. Jūs vienkārši ejat un jūtat viens otru. Esam viens otru izgrauzuši līdz kaulam. Un ne tikai dzimšanas dienās viens otru iepriecinām. Būtiski ir arī ikdienas mīļie sīkumi.”

Savulaik gan par abu radošo personību savienību lielākā daļa bija skeptiska un sabiedrībā tā raisīja lielu ažiotāžu. Daudzi uzskatīja, ka tieši iepazīšanās ar Ritu izjauca Imanta Skrastiņa un aktrises Lilitas Ozoliņas (69) laulību. “Atklāti sakot, nekad dzīvē neesmu saņēmusi atklātus pārmetumus, ka ļāvos attiecībām ar Imantu. Un arī ar Lilitu Ozoliņu naidā neesam. Nekad neesmu jutusies vainīga viņas priekšā. Mūsu attiecības ir ļoti lietišķas, bet ļoti labvēlīgas.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vienīgi žēl, ka večukam bērni nevarēja būt. Ritai kā sievietei vajadzēja bērnu.

Draugiem Facebook Twitter Google+